IMG 1331Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nejspíš v těchto dnech nepůjde vše hladce, zvláště pracovní záležitosti se mohou komplikovat. Zachovejte ale klid, leccos se ještě bude měnit a vy na tom v konečném důsledku

můžete dokonce vydělat.

 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pohlídejte si termíny na fakturách či složenkách a platnost dokumentů. Riziko toho, že něco opomenete, promeškáte, je poměrně vysoké. Buďte proto obezřetní, ať později neřešíte zbytečné potíže.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud řešíte finanční záležitosti, uděláte dobře, když se vydáte pro radu za odborníky. Ti vám jistě pomohou. Sice budete muset nejspíš cosi přehodnotit, možná se i čehosi vzdát, ale uleví se vám, uklidníte se.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Opatrně se vtipkováním na vážnější témata, vaše okolí na něj nyní nemusí být naladěno. Mnozí lidé budou brát leccos dost osobně, tedy i to, co považujete za neškodné, může vyvolat silnou negativní reakci.

 

Lev (23. 7. 22. 8.)

Pozor na přílišné sebevědomí, přehnaně suverénním vystupováním můžete kohosi odradit. Budete sice správně vnímat chyby druhých, s kritikou ale brzděte. Nevyvolávejte spory, snažte se spíše pomoci.

 

Panna (24. 8. - 23. 9.)

Můžete být v těchto dnech roztěkaní, soustředit se na to hlavní pro vás asi nebude jednoduché. Jenže bez toho nedokážete určité záležitosti dotáhnout do konce a jisté je, že to za vás nikdo jiný neudělá.

 

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Nějaké záležitosti se mohou zkomplikovat, můžete mít pocit, že se vám nedaří. Na vině ale nejspíš nebude vaše okolí. Uděláte dobře, když se zamyslíte nad svým postupem a přístupem a cosi přehodnotíte.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Rozhodně neuděláte chybu, budete-li více naslouchat lidem ve svém okolí. Nestavte se k jejich doporučením a radám zády. Nepodléhejte dojmu, že všemu rozumíte a všechno víte nejlépe.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nejspíš se v těchto dnech nezastavíte, budete v jednom kole. Na druhou stranu ale konečně můžete zlikvidovat pár restů, zatočíte s tím, co již nějaký čas odkládáte. Z hlediska zdraví si dejte pozor na úrazy.

 

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Není vyloučeno, že vás čísi chování bude iritovat, takže dostanete chuť mu ukázat, zač je toho loket, jak se říká. Dobře si to ale rozmyslete, podráždění poroste všeobecně a hádky budou velmi ostré.

 

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Konstelace naznačují, že k vám doputují nějaké důležité zprávy. Jestli budou negativní nebo pozitivní, to záleží částečně i na tom, jak jste co řešili a jak jste k čemu přistupovali v předchozí době.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Važte slova, jak se říká. Poměrně snadno se můžete zaplést do slibů a pouhých domněnek, které by však vedly k nedorozuměním a zbytečným sporům. To, co říkáte, by mělo být v souladu s tím, co děláte.

Lucia di Moriani

Foto: Lucie Zemanová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2821607
DnesDnes435
VčeraVčera691
Tento týdenTento týden435
Tento měsícTento měsíc3925

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab