Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

0444carovani 1Různé rituály a kouzla byly nedílnou součástí života našich předků. Několika zaručenými kouzly bylo očekávání věcí příštích snadnější a lehčí.

Kouzlo pro zdraví

Voda je pokládána nejen za mocný živel, ale také za skvělého pomocníka v magii. Pro náš účel bude potřeba jen

malý skleněný džbán. Rozhodně by měl být z čirého skla, nejlépe bez ozdob. Do něj nalijte čistou vodu.

Hned po setmění postavte džbánek na místo, kam dopadá svit Měsíce. Pokud je Luna za mraky, pokuste se zjistit, kde se zhruba nachází. Pokud zrovna intenzivně nesvítí, nevadí. Pak obejměte džbán oběma rukama a promluvte k Měsíci:

Očisti, prosím, tuto vodu. Dej jí sílu a léčivou moc. Zajisti, prosím, aby tato voda byla živá, aby pomohla k mému uzdravení. Za to děkuji.“

Džbán ponechejte na svém místě. Přesně o půlnoci vodu vypijte. Pokud ji nezvládnete vypít najednou, můžete zbytek ponechat ve džbánu. Během nadcházejícího dne byste ji ale měli dopít. Po každém napití nezapomeňte pokorně poděkovat.

Kouzlo Moje cesta

Na bílý papír nakreslete, nejlépe v čase poledním, pentagram. Jedná se o pěticípou hvězdu, která značí čtyři živly a ducha. Nad pentagramem se rozmyslete, jak chcete, aby nadcházející týdny a měsíce vypadaly. Jednotlivé cípy pak označte římskými čísly. Pod ně ve zkratce napište svých pět nejdůležitějších cílů, snů.

Pentagram pak umístěte na viditelné místo, například na lednici, abyste na něj mohli každý den pohlédnout a připomenout si svá přání. Musí být vždy cípem nahoru, a to tím, kde je číslo jedna.

Vždy, když na svůj pentagram pohlédnete, poděkujte vyšší moci za to, že vám umožňuje plnit svá přání.

Kartářka Nadine

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2922687
DnesDnes235
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden3847
Tento měsícTento měsíc13301

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab