Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

4351jakýS blížícím se koncem roku se ptáte, co vás čeká v tom příštím. Postupně vás tedy seznámíme s předpovědí pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, kterou připravila astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

PANNA

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti: Černá Luna do dubna

úřaduje a dělá pořádek v oblasti kariéry a práce. Můžete výrazněji vnímat nesoulad a nespokojenost, případně zvažovat změnu pracovního místa. Dojdete nejspíš k zásadnímu rozhodnutí, které bude mít značný vliv na vaši budoucnost v oblasti pracovních aktivit. Od dubna do konce roku 2022 pak Černá Luna přebíhá přes oblast přátel a osob blízkých, společnost. Může dojít na nějaké zklamání, ztrátu někoho blízkého, jakési vztahy se mohou ukončit, případně se lze stěhovat, změnit místo působení. Poté dojde naopak k přílivu nových lidí do života. Rozhodně se ukáže, kdo kam patří, kdo je přítel a kdo nepřítel.

Kde čekat životní posun: Působení Jupiteru do května 2022 zlepší vztahy s okolím. Nevyhovující vztahy budou ukončeny, vzniknou nové vazby. Do života vám vstoupí někdo důležitý jak v pracovní, tak v osobní rovině. Od května pak až do května dalšího roku vám Jupiter pomůže v oblasti majetku a společných financí (půjčky, hypotéky, prodej či koupě). Štěstí vám ale bude přát i v oblasti sexuality. Do roka a do dne si výrazně vylepšíte finanční situaci a zvýší se vaše prestiž. Do života vám vstoupí láska. Pozor ale na nevěru.

Vliv úplňku ve vašem znamení: Dne 18. března nastane úplněk ve znamení Panny. Vyjasní sféru vztahů. Do úplňku je vhodné dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody, ukončit vše nevyhovující. Před úplňkem jsou asi tři dny kritické, tedy pozor na psychiku a zdraví. Neměli byste plánovat operace, rozhodovat o důležitých záležitostech.

Vliv novoluní ve vašem znamení: Dne 27. srpna vrcholí novoluní v Panně. Novoluní vám přinese ohromnou energii do nových začátků. Můžete realizovat nové projekty, začít podnikat, zahájit novou životní kapitolu.

Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2922696
DnesDnes244
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden3856
Tento měsícTento měsíc13310

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab