Necelý rok před tragickou smrtí zpěvačky Ivety Bartošové se jeden z bulvárních novinářů vyjádřil v tom smyslu, že pokud jí média nedají pokoj, sáhne si na život. Z této předpovědi muselo každého, kdo ji měl rád, zamrazit. Iveta Bartošová ukončila svůj

život v dubnu roku 2014 skokem pod vlak. Okolo její smrti se okamžitě vyrojila celá řada různých spekulací. Co bylo příčinou Ivetina pádu na dno? Alkohol? Prášky, nevyjasněné osobní vztahy? Ohrožení kariéry? Nedostatek financí? Někteří bulvární novináři se pustili do sepisování „dílek“ o Ivetině životě, zkrátka ve veřejném prostoru bylo najednou „přeivetováno“. I lidé, kteří se o zpěvačku nezajímali, znají alespoň některá fakta z jejího života a kariéry. Kde se narodila, s kým žila a jaké nejslavnější písně nazpívala.

Smrt Ivety Bartošové byla a dosud je pro bulvár „vděčným“soustem. Může tedy za takovýchto okolností najít zpěvačka konečně klid?

Naši spolupracovníci z oblasti psychotroniky, které jsme oslovili, se vesměs shodli na tom, že na vině mohou být neustálé spory o podobu pomníku, který je umístěn nedaleko místa, kde zpěvačka spáchala sebevraždu. Navíc pietní místo bylo v minulosti častokrát terčem útoků neznámých vandalů. Ivetin manžel Josef Rychtář se v tomto případě vyjádřil velice emotivně: „Jestli chytím někoho, kdo opět ničí pomník u trati, tak ho zmrzačím.“ O pomníček se nyní stará současná Josefova partnerka Iva, která mu dala novou podobu se speciální ohrádkou a bílými kamínky. Podle Rychtářova vyjádření, prolil u pietního místa více slz než u Ivetina hrobu. Psychotronici doporučují pietní místo opět vykropit svěcenou vodou a odstranit dva velké ocelové šrouby, které do konstrukce Josef (podle vlastních slov) musel přidat, aby ochránil pietní místo před vandaly.

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457969
DnesDnes400
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1095
Tento měsícTento měsíc8915

Partnerské weby

apartman banner