B eran

Některá vaše očekávání nedojdou naplnění, což ale neznamená, že byste se měli přestat snažit. Naopak, soustřeďte se jen na podstatné věci a nenechte se rozptylovat záležitostmi krátkodobého charakteru, které tzv. vyšumí do ztracena. Mějte

na paměti, že jen pokud budete věřit ve zdárné dokončení vašeho snažení, dojdete k vysněnému cíli. Nezapomínejte také na dobíjení energie, a to nejlépe v přírodě. V oblasti partnerských vztahů se máte na co těšit, toto období přinese krásné chvíle ve dvou nebo pohodu v rodině.

Býk

Zdá-li se vám, že někdo z vašeho okolí nehraje čistou hru a snaží se vás obelstít, mějte oči otevřené a všímejte si všech možných indicií, které se k vám dostanou. S největší pravděpodobností vás vaše intuice neklame. Někdo je totiž závistivý a mohl by vám začít znepříjemňovat život. Pro vás to znamená méně se svěřovat svému okolí a některé věci si raději nechávat jen pro sebe. Tady by mohl být případný zdroj vašich problémů. Vaši andělští ochránci vám doporučují malý očistný rituál nebo meditaci pro ochranu.

Blíženci

Čeká vás příliv citu a porozumění od vašich nejbližších, ale i tam, kde byste je nečekali. Nezadaní Blíženci se díky pohodovému rozpoložení mohou setkat se zajímavou osobou, která bude naladěna na stejnou notu, jako oni. Nezapomínejte, že co vysíláte do okolí, to se vám také bude vracet. A to platí nejen u vztahů a lásky, ale i v pracovní sféře. Nechte případné chmury za sebou, odpoutejte se od nějakých méně příjemných záležitostí z minula a myslete na hezké dny, které máte před sebou. 

Rak

V profesním či studijním životě můžete počítat s příznivým obdobím, které vám přinese celou řadu úspěchů a posune vás zase o kousek blíž k vaším cílům. Důležité je, abyste přízeň planet podpořili i dostatečnou pílí a zodpovědností. Pak si budete moci užívat dnů pohody a zadostiučinění. Ve vztazích nesmíte nic uspěchat, i zde se dočkáte, jen to bude možná o něco déle trvat, než byste si přáli. Pamatujte, že pořekadlo – kdo si počká, ten se dočká – vychází ze životních zkušeností mnoha generací. A váš čas přijde.

Lev

Zdá se, že vám nebude chybět elán a chuť poprat se s případnými překážkami, ale neměli byste si toho brát na svá bedra příliš, aby vám v závěru, těsně před splněním úkolů, nedošel dech. Pro jistotu průběžně v tomto období relaxujte a doplňujte energii v přírodě nebo při činnostech, jež vás dokáží dostat do pohody. Podle všeho vás také čekají nějaké události, které přinesou pozitivní změny ve vašem životě. Ať už to bude setkání se zajímavým člověkem nebo nabídka spolupráce s perspektivní budoucností.  

Panna

 V jisté záležitosti, týkající se pracovního či obchodního vztahu, potřebujete tak zvaně oddechový čas. Nenechte se tlačit k unáhleným rozhodnutím, která by nebyla do budoucna správná. Pokuste se zjistit co nejvíce informací z co nejvíce zdrojů a pak vyhodnocujte možné varianty řešení. Dejte nejen na rozum, ale také na intuici. A věřte jen svému úsudku, protože v konečném důsledku bude záležet pouze na vás, jak se k celé záležitosti postavíte. V tom vám mohou vaši blízcí napomoci radou, ale nikoli konečným rozhodnutím. Rozhodně platí – dvakrát měř a jednou řež.

Váhy

Možná, že vás v tomto období budou více zajímat sny, myšlenky, nebo se naopak ponoříte do práce. Ale ostatní vnímají především to, jak na ně zapůsobíte bezprostředně prvním dojmem. Sebevětší touha totiž nedojde svého cíle, pokud jí nebude otevřena ta správná cesta. Takže se nyní nezapomeňte rozhlédnout kolem, snažte se působit klidně a pohodově a nebojte se ptát ostatních, když dojdete na nějakou křižovatku. Znamená to, že byste měli naslouchat také svým blízkým, pokud nebudete mít v některých záležitostech jasno.

Štír

Překvapení na vás čeká i ve zdánlivě banálních záležitostech. Radost vám udělá nějaký starý dopis, který najdete při úklidu šuplíku, připomene vám hezké chvíle a milého člověka z vaší minulosti, může to být i přívěšek na klíče, jenž naleznete na cestě. Život se skládá z malých radostí, které sami o sobě nemají velkou hodnotu, ale dokáží pohladit po duši a pozvednout náladu. I ty však dokáží život udělat pestrý a stále překvapující něčím novým. Buďte spokojení s tím, co máte, a to ostatní se dostaví.

Střelec

Za většinou vašich úspěchů nebo zklamání bude tentokrát vězet to, co říkáte ostatním. Někdy je dobré vážit slova a pamatovat na to, že mlčeti je často lepší, než říkat mnoho prázdných frází bez domyšlení důsledku. Nemusíte vždy sdělovat vše, co vám zrovna přijde na mysl. To platí také o tajemstvích, jež mají zůstat uzamčena ve 13. komnatě. A přátelé se poznají podle toho, zda jsou schopni udržet tajemství toho druhého. Také to nepřehánějte se zvědavostí, tentokrát by se vám nevyplatila.

Kozoroh

Toto období by mohlo být o sváru mezi mužskou a ženskou stránkou ve vašem životě. Obzvláště koncem dubna můžete přijít k nějaké újmě, ze které se pak budete nějaký čas vzpamatovávat. Spory či hádky s partnerem nebo kolegy v práci berte proto s velkým nadhledem a snažte se být co nejvíce diplomatičtí. Nejde o to, abyste dokázali, že máte pravdu, ale abyste každou záležitost skutečně nestranně posoudili. Třeba z více úhlů pohledu. Z konfliktu nakonec nikdo nemusí vyjít jako vítěz. S laskavostí a tolerancí nyní dokážete ustát téměř vše a ještě posílíte svou pozici.

Vodnář

Pusťte z hlavy zisk, majetky a hromadění peněz. Tedy alespoň pro toto období. Neřešte nějaké investice ani pojistky a soustřeďte se na krásu každodenního života. Když vystoupíte z rozjetého rychlíku hledání, shánění a nakupování, možná procitnete a uvědomíte si, jak šťastní a bohatí vlastně jste. Bohatství není jen o výši konta, ale především o duchovních a morálních hodnotách, o tom, koho máme vedle sebe. Položte si otázku – je lepší večer ve dvou s úžasným člověkem nebo poslední módní výstřelek?

Ryby

Pokud dokážete nedostatky partnera a dalších lidí ve vašem okolí vnímat jako vtipné a inspirativní, bude vaše nálada den ode dne výrazně lepší. Každý člověk je originál a ne se všemi najdete naprosto shodnou řeč. I vyjadřování máme každý na jiné úrovni, proto přemýšlejte o významu vyřčených slov a nikoliv o jejich formě. Trocha pochopení a taktu by vám neškodila. Pak se vyhnete zbytečným a malicherným sporům. Za svým partnerem stůjte  a podporujte ho. Zaslouží si to. Hlavně ho tzv. nechytejte za slovíčka.

(rox)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501100
DnesDnes69
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3790
Tento měsícTento měsíc12446

Partnerské weby

apartman banner