Ve Starém zákoně se píše, že Hospodin doporučil Mojžíšovi, aby zhotovil z bronzu hada Nechystána a upevnil ho na hůl. Had byl samozřejmě svinut do kruhu. Mojžíš pomocí této „smyčky“ uzdravoval lidi, a to tak, že dotyčný poklekl před

„hadí smyčku“ a určitou dobu u ní setrval. Hadí smyčka působila jako rezonátor do okolí a vysílala záření, které působilo pozitivně na lidský organismus. Na správné naladění hada Nechystána měla vliv velikost smyčky, její rozevření nebo překrytí a její sklon vůči zemi.

Podíváme-li se do historie, pak zjistíme, že podobné smyčky byly používány ve formě náramku nebo náušnic a pomáhaly odstraňovat různé zdravotní problémy. Oscilačními smyčkami se velmi podrobně zabýval v minulém století ve Francii profesor George Lakhowski. Ten zjistil, že smyčky je nutno také správně nastavit vůči světovým stranám a natočit je vůči zemi pod určitým úhlem. Lakhowski tvořil smyčky pomocí prstenců z různých materiálů, ale nejčastěji z mědi a oceli. Dnes můžeme s výhodou použít feromagnetický materiál. Obvod takové smyčky nejlépe fungoval při délce obvodu 27 cm. Proč 27 cm? Číslo 27 je vlastně 3 x 3 x 3, což je číslo kvantového skoku. Lakhowského podnítilo k těmto pokusům utrpení pacientů s nádorovým onemocněním. Jeho první pokusy byly s muškáty, které naočkoval rakovinovou kulturou. Kolem napadené rostliny umístil kovovou smyčku, jejíž konce se mírně překrývaly. Smyčka byla upevněna v dřevěných nebo z jiného izolantu vyrobených destičkách. Důležitý je také úhel smyčky vůči zemské rovině. Pro léčení rostlin je vhodný úhel 330až 380. Bylo zjištěno, že Lakhowského smyčka dokáže eliminovat záření geopatogenních zón. Zde je nutné, aby byl úhel natočení smyčky 480až 510. Smyčku natáčíme na severozápad nebo na sever zvednutou zadní částí. Oko tedy směřuje proti světové straně. Pro umístění smyčky je ovšem nutné nalézt vhodné místo, a to pomocí vjemu nebo pomůcky (virgule, kyvadlo). Neumísťujte smyčku do rohů. Smyčka musí být velmi přesně nastavena, jinak může působit zdravotní potíže. Proto by se do toho neměl pouštět laik!

Ing. Josef Schrötter

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503317
DnesDnes116
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1569
Tento měsícTento měsíc14663

Partnerské weby

apartman banner