BERAN: Po rušnějšíchdnech přijde uklidnění. heart Budete docela dobře naladění, proč toho nevyužít k hezkému večeru ve dvou? Nouze nebude ani o erotiku.

BÝK: heart Nekývejte že ano, když chcete křičet

ne. Raději si s partnerem vyříkejte, co vám vadí a co byste opravu chtěli. Hlavně v klidu a bez emocí.

BLÍŽENCI: Valí se na vás řada nečekaných i nepředvídatelných událostí, které budete muset, bohužel, vyřešit ještě před víkendem. Nic neodkládejte na později.

RAK: Čeká-li vás dnes nějaké jednání, mobilizujte své síly i komunikační dovednosti. Můžete pro sebe domluvit překvapivě dobré podmínky.

LEV: Před vámi se rýsuje nějaká pozitivní změna. heart Myslíte si, že si zasloužíte víc, než se vám dostává? Mluvte o svých přáních otevřeně, nic neskrývejte.

PANNA: Máte chuť něco podniknout? Vyrazte do společnosti za zábavou. Ať už s přáteli nebo s partnerem. Trochu rozptýlení si rozhodně zasloužíte.

VÁHY: Nebojte se přiznat, že se na něco necítíte, máte obavy. Žádný člověk není dokonalý, každý má své slabé stránky. heart Věřte tomu, že vám nic neuteče.

ŠTÍR: Uvažujete o dlouhodobé investici, peněžní rezervy byste chtěli zhodnotit? Nastává čas pro správné rozhodnutí. heart Rande by mělo vyjít podle vašich představ.

STŘELEC: Můžete klidně myslet na to, jak prožijete víkend. Všední den pro vás skončil již ráno. Berte to tak, že je prostě nutné se uvolnit.

KOZOROŽEC: Běžte do společnosti, obklopte se lidmi, které máte rádi. Tento den družení vyloženě přeje. A buďte usměvaví, klidně i žoviální.

VODNÁŘ: Aspekty vás vybízejí k činnosti a realizaci záměrů. Můžete i trochu zariskovat, ale s mírou, víte přece, že se nic nemá přehánět. heart Láska vás posiluje.

RYBY: Nesnažte se kličkami či falešnými lichotkami domoci toho, po čem toužíte. Jednání na úřadech raději odložte, nebo tam vyšlete partnera. Chybí vám trpělivost.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501138
DnesDnes107
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3828
Tento měsícTento měsíc12484

Partnerské weby

apartman banner