Pro velký zájem opakujeme vydání této úspěšné povídkové knihy o lásce a pomoci zvířat, kterou v měsíci dubnu najdete na novinových stáncích. Přinášíme vám malou ukázku z povídky Alexandr Veliký:

Týden dovolené

byl překrásný a pohodový a teta Anna dokonalá hostitelka. Nabídla také, že po večerech může Radka pohlídat, aby si rodiče mohli někam vyjít. A Radek nevynechal jedinou příležitost být nablízku Alexandrovi. Nejšťastnější byl, když teta Anna zavřela okna a nechala Alexandra volně poletovat po místnosti.

Dva dny před odjezdem odešli Radkovi rodiče na koncert. Anna naservírovala chlapci večeři a posadila ho ke stolu, na který hned přisedl také Alexandr.

„Hned jsem zpátky, Radečku. Jdu jen zalít kytičky na terase.“

Vyšla ven a kropila velkou konví truhlíky hned před okny jídelny. Náhle se zarazila, když zaslechla přes síť v okně zvláštní hovor…

 

Knihu Magie zvířat si můžete objednattaké v zásilkovém obchodě Spirit na telefonním čísle 800 050 259 (v pracovních dnech), prostřednictvím internetu: www.spiritochod.cz, na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo na adrese Spirit, Zásilkový obchod, Ve stromkách 10, Ústí nad Labem, 400 10.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502006
DnesDnes258
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden258
Tento měsícTento měsíc13352

Partnerské weby

apartman banner