4013RitulyBERAN: Někdo z přátel se na vás obrátí s prosbou o radu. Pokud můžete, podejte mu pomocnou ruku. Získáte dobrý pocit.

BÝK: ♥ Lásku nemusíte projevovat velkými gesty. Obyčejné

chycení za ruku při jarní procházce může přinést čerstvý vítr i do letitých vztahů.

BLÍŽENCI: Pokud se věnujete nějaké nové aktivitě, rychle se vám dostane pod kůži. Bude vám stačit pár lekcí a základy budete znát.

RAK: Podaří se vám pomoci někomu, na kom vám záleží. Vaše rada ho posune vpřed. Můžete mít ze sebe radost.

LEV: Někdy je lepší nechat věcem volný průchod, zbytečně netlačit na pilu. ♥ Chystáte se na rande? Intenzivní milostné jiskření můžete pociťovat ve společnosti Střelců.

PANNA: V pracovním životě byste neměli nos nosit příliš nahoru, i když se vám daří. Nezapomínejte na ty, kdo vám při budování kariéry pomáhali. ♥ Porozumění najdete u Býků.

VÁHY: V práci se vám bude dařit, ale ani v osobním životě byste si neměli mít proč stěžovat. ♥ S lidmi narozenými ve znamení Blíženců se budete cítit v pohodě.

ŠTÍR: Nic vám neschází, ale přesto chcete ještě víc. Vděk zřejmě nebude dnes vaší parketou. ♥ V lásce nemáte důvod přešlapovat na místě.

STŘELEC: ♥ Stávající lásky nabudou na intenzitě, nové jsou na dosah. To znamená, že byste měli být aktivnější ve společnosti lidí, kteří vám jsou sympatičtí a příjemní.

KOZOROŽEC: Máte velké předpoklady k tomu, abyste potkali lidi, kteří vám otevřou obzory a seznámí vás s novým způsobem života. Bude zcela odlišný od toho vašeho, ale zajímavý.

VODNÁŘ: I přes to, že nemusíte být v kondici, máte dobré vyhlídky k tomu, abyste uspěli v rámci nějakých obchodních záležitostí.

RYBY: Některé pracovní záležitosti se nejspíš nebudou vyvíjet podle vašich představ. ♥ Potěšit vás ale může sféra milostná.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500928
DnesDnes577
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3618
Tento měsícTento měsíc12274

Partnerské weby

apartman banner