0514co napovíUrčitě jste se přistihli, že v nejrůznějších chvílích saháte po tužce a na papír jen tak ledabyle vytváříte nejrůznější obrazce a malůvky. Ale věřte, že to není samo sebou. Ať už tak činíte uprostřed nudné pracovní porady, při cestování dopravním prostředkem, při telefonování, je to podle psychologů určitý způsob, jak

relaxovat, na nic nemyslet, zbavit se stresu. Přesto kresbičky, které ruka mimoděk vytváří, mohou leccos napovědět o vaší povaze. Najdete se v následující charakteristice?

Pokud se na papíře objevuje jedno srdce vedle druhého, dá se předpokládat, že vaše myšlenky směřují k někomu milému, člověku, kterého máte rádi. Tyhle malůvky jsou typické pro čerstvé zamilované snílky, citlivé duše, v nichž se právě usadilo nevýslovné štěstí a radost. Geometrické tvary volí většinou lidé praktického založení, kteří v životě stojí neochvějně oběma nohama na zemi a je těžké u nich získat důvěru. Trvá jim poměrně dlouho, než se dokáží někomu otevřít, jsou velmi opatrní. Kopretiny, růže, pampelišky, jakékoli voňavé květiny většinou zobrazují osoby společenské, přátelské, které vyznávají poctivost, slušnost a spolehlivost. Patříte k těm, kdo si v dlouhé chvíli maluje na papír zvířátka? Nejspíš jste člověk, jehož si okolí váží pro férovost, otevřenost, smysl pro humor, jenž se neztratí v žádné společnosti a umí být týmovým hráčem. Slunce v nejrůznějších podobách malují lidé veselí, přátelští, se záviděníhodnou energií. Z ničeho nedělají zbytečnou vědu, vědí, jak si život vychutnávat, rozhodně s nimi nebývá nuda. Jestliže bezděky na papír kreslíte domečky, zdá se, že jste člověk ctižádostvý, náročný k sobě i k okolí, s vysokými ambicemi. Pro vás představují překážky jakousi výzvu, zcela jistě nejste typ, jemuž se v případě problémů podlamují kolena, hroutí se, utíkal by před nimi.

(mav)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501161
DnesDnes130
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3851
Tento měsícTento měsíc12507

Partnerské weby

apartman banner