1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Méně se bojte toho, že budete strádat, že něčeho budete mít nedostatek. Myslete více pozitivně a nechte osudu to, co bude, co přijde. Příliš se totiž zabýváte věcmi, které nemůžete změnit, a zapomínáte na vše, co se děje momentálně. Uvolněte se, jen tak si uchráníte dobrou náladu, klidně více

meditujte a relaxujte v přírodě.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Zaměřte se na partnera, na své blízké. Ukažte všem, co pro vás znamenají, pomozte jim, pokud budete požádáni o radu. Příliš je zanedbáváte a v budoucnu byste svého jednání mohli litovat. Později totiž nebude možná šance říci jim, jak je máte rádi. Můžete je potěšit i malým dárkem, výletem.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Váš život si žádá změny, které jsou neodvratné. Nebraňte se jim, přicházet budou pomalu, jste tedy schopni se na ně připravit. Zkuste se sami zamyslet nad tím, co byste rádi dělali jinak. Pak jednejte, nečekejte, až vás někdo předběhne, například osud. Stereotyp totiž, jak známo, vede ke stagnaci. A ta nepřináší nic dobrého.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Kolem vás se může odehrávat spousta věcí, kterým nebudete rozumět, mohou vás dokonce zaskočit. Dívejte se pozorně kolem sebe, ale nezasahujte do dění, buďte v roli pozorovatele. Jen tak se ve vzniklých situacích můžete rychle orientovat. Chaos jednou skončí a vy se ocitnete na jiném, ale lepším, místě.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Očekávejte nápor příjemných věcí, zážitků, situací. Některé se možná v samém počátku tak dobře jevit nemusejí, ale později všechny proběhlé události oceníte. Vše, co se nyní stane, berte jako dar. Poděkujte za něj svému totemovému patronovi, ale třeba i dalším ochráncům. Pokora je totiž velmi důležitá.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jestli se necítíte dobře, nic se neděje tak, jak byste chtěli, zamyslete se. Jste nejspíše příliš navázáni na minulost a nedokážete se od ní odpoutat. Nic už ale nezměníte, nenechte události z dob minulých, aby i nadále řídily váš život. V klidu se připravujte na budoucnost, kterou si nyní můžete spoluvytvářet.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Buďte nyní ve střehu, mohli byste zaznamenat nejednu ztrátu. Buďte opatrní jak při nakládání s majetkem a investicemi, tak s postojem k druhým lidem. Chyby, kterých se teď dopustíte, později napravit nepůjdou. Jestli vás přepadne nějaké pokušení, odolejte. Nic nestojí za krátkou radost a dlouhé trápení.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Jestli nemyslíte pozitivně, ovládá vás stále strach a všelijaké obavy, nedivte se, že se vám v obdobném duchu vrací negativní události zpět. Špatné věci porazíte jen tím, že je přestanete přivolávat katastrofickými scénáři. Nic se totiž neděje náhodně a osud vám jen sděluje, že máte změnit myšlení, přístup.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Nechte stranou práci a starosti, je čas se bavit a myslet také na něco jiného, než jen na povinnosti. Nikam vám neutečou, nyní je potřeba si dopřát všeho, co se vám líbí, je vám příjemné. Je skvělá doba i na cestování a poznávání. V práci si klidně vezměte dovolenou, obklopte se těmi, které milujete.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Vše, co jste započali, dotáhněte do konce. Nenechte se odradit překážkami, nepřejícnými lidmi, potížemi všeho druhu. Nynější zarputilost se vám vyplatí, jen trochu později. Brzy zjistíte, že trpělivost skutečně růže přináší, a to ty nejkrásnější. Nezapomínejte doplňovat energii a harmonizovat mysl. Věnujte se třeba meditacím.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Zamyslete se, zda jste upřímní k ostatním, zda nežijete ve světě iluzí a nasazených masek. Pravdu zjistíte, když se zeptáte svého nitra, zda se s tím vším ztotožňuje. Pokud nebudou mysl a srdce v souladu, nebojte se přistoupit k rázným změnám. Okolí tím možná zaskočíte, ale jde přece o vás a váš život.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Myšlení je odrazem vašeho těla a naopak. Každá nemoc, ať již psychická či fyzická, jednoduše znamená, že vaše tělo nebo duše strádají. Vnímejte tedy všechny signály, že někde není něco v pořádku, snažte se o soulad. Pomohou vám procházky v přírodě, relaxace a třeba nenáročný sport. Také hodně spánku.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500217
DnesDnes511
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2907
Tento měsícTento měsíc11563

Partnerské weby

apartman banner