bobkový lostBobkový list může být skvělým pomocníkem k očistě organismu od solí, které mají tendenci usazovat se v kloubech (jeho podstata je horká a suchá, dokáže je rozpouštět). Pomáhá i při nemocech močového měchýře (roztlučená a požitá kůra kořene drobí kameny v močových cestách), lze ho s úspěchem využít v

případě trombózy jater, rozpouští zatvrdliny sleziny, rozhání otoky. Rozhodně je účinným prostředkem proti bolestem kloubů, v kříži a sedacího nervu, navíc funguje na celou řadu toxických látek jako protijed. Koupel v odvaru z bobkového listu pomáhá při bolestech močového měchýře a dělohy.

Recept na odvar k očistě organismu

Postup: 5 g bobkového listu dejte do 300 ml vody a povařte po dobu pěti minut. Nechte odstát v termosce. Následně odvar slijte a pijte po malých doušcích v průběhu dne. Proceduru dělejte tři dny po sobě a po týdnu ji můžete ještě zopakovat. Ale pozor! Nikdy nesmíte vypít celé množství odvaru najednou, neboť by mohlo dojít k rychlému naředění krve a zhoršení potíží. Počítejte také s tím, že budete muset častěji na toaletu (třeba i každou půl hodinu) a moč se může zbarvit dorůžova. Je to způsobeno tím, že se soli začnou tak rychle rozpouštět, což dráždí močový měchýř. Výsledky této detoxikační kúry pocítíte za týden až čtrnáct dní. Pokud vás trápila nepohyblivost či bolestivost kloubů, mělo by se vám ulevit.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500913
DnesDnes562
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3603
Tento měsícTento měsíc12259

Partnerské weby

apartman banner