1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Měli byste se více starat o druhé, myslet na blaho těch, kteří se nemají tak dobře jako vy. Možná, že nedokážete ocenit, co všechno máte, příliš se upínáte na to, co byste ještě mít mohli. Poděkujte tedy za vše, čeho se vám

dostává, svému totemovému patronovi a pak se podělte. Za vstřícné počínání vás čeká odměna.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Přepadne vás pocit, že můžete všechno a všechny ovládat, určovat směr druhým. Jenže každý má svou cestu, každý si musí projít nějakým vývojem. Plést se do života ostatním jen proto, že si myslíte, že všemu rozumíte, se nemusí vyplatit. A co víc, může se vám to dokonce vymstít. Věnujte se tedy více sobě a svým potřebám.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Osloví vás dálky, neznámá místa. Věnujte se tedy klidně cestování, jděte se podívat tam, kam vás srdce táhne. Nejspíše jde o stav duše, která ví, že potřebujete změnu, odpovědi. Nejen, že naleznete, co potřebujete, ale můžete se posunout o pořádný kus kupředu. V životě byste neměli zůstávat stát na jednom místě, vývoj je nutný.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Ozve se ve vás cit pro spravedlnost a dobro. Jenže měli byste vědět, že i zlo je součástí života. Vytváří nejen nutnou rovnováhu, ale také díky němu víte, jak dobro skutečně vypadá. Zkuste tedy, než začnete jednat, více úhlů pohledu. Nebudete tak plýtvat energií tam, kde se vám nevrátí a jen vás vyčerpá.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Můžete se trochu ztrácet v tom, co se kolem vás děje. Stále vás to sice táhne na duchovní cestu, zároveň se mohou objevit obavy z toho, co skutečně objevíte. Nechte se tedy vést, Vesmír ví dobře, co je pro vás nejlepší. Váš totemový průvodce je také ochoten vám pomoci. Obracejte se tedy s důvěrou i na něj.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Snažte se více naslouchat druhým, pochopit je. Máte tendence řídit ostatní a také si myslet, že všechno víte nejlépe. Jenže tak to není, všichni máme svůj díl moudrosti. Třeba zjistíte, že máte rezervy a dozvíte se dokonce kde. Vaše ego vás drží a nedovoluje vám být více empatičtí. Zapracujte na uvolnění mysli.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Myslete více na odpočinek, a to nejen na ten pasivní. Pokud máte v plánu začít sportovat, je pro to skvělá doba. Nejenže se dostatečně uvolníte, ale můžete zaznamenat i nejeden úspěch. Právě v pohybu najdete nový smysl života. Začněte klidně i malými procházkami, nejlépe v přírodě. Ostatní přijde samo.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Problémy pro vás nyní budou životní výzvou. Nic pro vás nebude nemožné, dokonce může jít o skvělou zábavu. Budete příkladem pozitiva pro ostatní, nakonec zjistíte, že potíže jsou jen ve vaší mysli. Můžete jednoduše a hravě vyřešit vše, co vás začne brzdit. Nezapomínejte ale na odpočinek, energii budete potřebovat.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Nenechte si vzít svou pravdu, jen ji zkuste podat jednodušším způsobem. Vtipně a s nadhledem. Okolí snadněji přesvědčíte, nakonec vám všichni dají za pravdu. Bojem a agresí nic nezmůžete, přestože se cítíte v právu. Tak jen získáte spoustu nepřátel, nic víc. Vaše síla je nyní v pozitivní náladě.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pro samou práci nevidíte řešení jistého problému, přitom je přímo před vámi. Jen vám uniká to úplně zásadní – kde je zakopaný pes. Odpočiňte si, dejte událostem chvíli volný průchod, do ničeho nezasahujte. Zanedlouho se před vámi objeví nejen odpověď, ale zároveň i jasná cesta. Zkuste se také občas napojit na své vyšší JÁ.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Soucítíte s ostatními, což je v naprostém pořádku. Jenže jejich problémy by vás mohly tzv. trochu semlít. Nemůžete změnit vše, ale své myšlení ano. Pamatujte - není pravdou, že jedinec nic nezmůže. Začněte měnit hlavně sebe, strhnete ostatní a události dostanou ten správný spád. A pozitivní energie se bude šířit jako lavina.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Všechny odpovědi, veškerou moudrost máte ve svém nitru. Jen se příliš spoléháte na rozum. Neopomíjejte hlas srdce, nebojte se ho alespoň občas poslechnout. Postupně totiž zjistíte, že vám radí dobře. Dejte i na svůj šestý smysl, vyplatí se vám to. Nadarmo se neříká, že intuice je nejlepší spojení s Bohem.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501018
DnesDnes667
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3708
Tento měsícTento měsíc12364

Partnerské weby

apartman banner