book 1750740 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 27. dubna

Kombinace čísel 2, 7, 4 (Luna, Saturn, Uran): Tito zrozenci nemívají tolik štěstí, nic v životě nedostanou zadarmo. Musí se snažit, aby si udrželi určitý standard a úroveň. Pomoci jim může rok narození. Mají také křehčí zdraví, trápí je častěji bolesti zad a kloubů. Měli by se věnovat řemeslu nebo nějaké živnosti.

Narození 28. dubna

Kombinace čísel 2, 8, 4 (Luna, Mars, Uran): Zrozenci tohoto dne jsou většinou úspěšní. Jejich intelekt a dobrá vnitřní karma je podpoří na cestě ke štěstí. Rádi cestují, jsou to labužníci. Mohou být poněkud neskromní, zvláště ve zralém věku. Nesportují proto, že by sport milovali, v jejich případě jde spíše o prezentaci společenského postavení. Jsou to dobří řídící pracovníci, podnikatelé.

Narození 29. dubna

Kombinace čísel 2, 9, 4 (Luna, Neptun, Uran): Mohou být trochu nervní, hledají totiž cestu ke svému nitru. Dokážou porozumět druhým, ale méně už sami sobě. Den jejich narození je znamením nerovnosti a síly. Spíše bývají domáckými typy, mají své koníčky. Potřebují vlídného a chápavého partnera. Mohou se s úspěchem věnovat zejména uměleckým řemeslům.

Narození 30. dubna

Kombinace čísel 3, 0, 4 (Jupiter, Pluto, Uran): Jsou to umělecky založení lidé, někdy věční studenti. Mají v sobě určitou netrpělivost, umíněnost a bojovnost, ale využívají ji obvykle v dobrém slova smyslu. Do manželství vstupují později nebo vůbec. Jde o samorosty, které chápou jen stejně naladění lidé. Mívají však zajímavý život. Mohou být skvělými pedagogy, historiky umění, archeology...

Narození 1. května

Kombinace čísel 1, 5 (Slunce, Merkur): Jde o intelektuály, rétoricky velmi nadané lidi. Jsou to zastánci spravedlnosti. Smysl pro rodinu mají veliký, což souvisí s vnitřní karmou. Od dětství působí chytře a důstojně, smysl pro legraci jim ale nechybí, mají břitký vtip. Rekrutují se z nich výborní právníci, politici i spisovatelé či novináři.

Narození 2. května

Kombinace čísel 2, 5 (Luna, Merkur): Mají zájem o věci lidské, nevšední smysl pro spravedlnost a velké srdce. Vlivem vnitřní karmy tíhnou k ezoterice a léčitelství, často o někoho pečují, o někoho se starají (ženy jsou až nezdravě obětavé matky, čímž mohou dětem ubližovat). Těžce nesou rozvod i jakékoli jiné zklamání. Povolání by si tito jedinci měli hledat ve zdravotnictví, mohou z nich být i kněží, psychologové.

Narození 3. května

Kombinace čísel 3, 5 (Jupiter, Merkur): Bývají bezstarostní, chytří, v dospělosti většinou zabezpečení. Mívají štěstí, s učením nových věcí nemají problém, jsou přátelští a v kolektivu celkem oblíbení, mohou být i talentovaní. Brzdit je trochu může rok narození, jinak nemívá jejich život větší výkyvy. Výhodou je, že nejsou přecitlivělí, nechybí jim rozhodnost. Co se týká povolání, měli by si vybrat dle toho, co je baví, nenechat si do toho mluvit od okolí.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501088
DnesDnes57
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3778
Tento měsícTento měsíc12434

Partnerské weby

apartman banner