Dostala jsem do své e-mailové schránky návod, jak odstranit vápenaté usazeniny z těla pomocí citronu a česneku. Možná, že vám to už do redakce někdo poslal, jste s tímto postupem obeznámeni. Přesto mi to nedalo, abych se nepodělila s dalšími čtenáři. Začala jsem to užívat a kupodivu je to i chutné! Česnek není vůbec cítit.

Profesor Gerd Unterweger doporučoval následující postup: Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi třiceti oloupaných dílků česneku a pěti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio). Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede k varu. Ale nechá se to jen jednou “převalit”. Potom se scedí a nalije do láhve. Uchovává se v chladu.
Denní dávka - jedna sklenka - se pije dle možností před nebo po hlavním jídle.

Již po třech týdnech denního užívání pocítíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky - jako jsou zhoršené vidění či slyšení - se zmenšují a postupně odcházejí. Po třech týdnech kúry by měl člověk na osm dní vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou, neškodnou a léčivou kúru by měl člověk každý rok opakovat. Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil. Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kúře rozpustil. Také při vypadávání zubů - paradontóze se česnekový elixír dobře osvědčil!
Čtenářka L. N.

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502641
DnesDnes146
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden893
Tento měsícTento měsíc13987

Partnerské weby

apartman banner