Fotografie 0029BERAN: Pozor na úrazy. Nezapomínejte, že se vám mohou přihodit i doma. Stačí jen kluzká podlaha a malér je na světě. Buďte opatrní.

BÝK: Rádi byste dnes odpočívali, ale práce nepočká. Udělejte jen

to nejnutnější a zbytek nechte na jindy. Zbavte se nepotřebných věcí.

BLÍŽENCI: Není vám dobře a nejraději byste vůbec nevytáhli paty z domu. Pokud to bude možné, vezměte si den volna.

RAK: Potřebujete zapracovat na posílení kondice. Než se pustíte do cvičení, uvolněte svoji mysl. Ideální bude uvařit si dobrý čaj.

LEV: Nedělejte si problémy s něčím, co se vás netýká. Snažte se oprostit od věcí, za které nemáte žádnou zodpovědnost, nepřísluší vám. ♥ Se zklamáním se vyrovnáte.

PANNA: Možná vás přepadne pocit, že si s něčím neporadíte. Zkuste zhluboka dýchat, připomenout si, že jste zvládli horší chvíle a situace. ♥ Nevěřte tomu, že jste na dně.

VÁHY: Konflikty na pracovišti si nepřipouštějte. Jen se snažte nepřilévat olej do ohně, jak se říká. ♥ Zkuste ustoupit, udělat první krok k usmíření.

ŠTÍR: Podnikáte, čeká vás obchodní jednání? Podle planet lze očekávat slibný výsledek. ♥ V milostných otázkách si ale zřejmě děláte plané naděje.

STŘELEC: V zaměstnání končí čas námahy, starostí a pochybností, čeká vás vzestup a dokončení toho, čemu jste se dlouho věnovali. Čeká vás odměna.

KOZOROŽEC: Budete se muset zaobírat záležitostmi, které nejsou moc příjemné, ale díky rozvaze a troše štěstí vše zvládnete s přehledem.

VODNÁŘ: Chcete-li uspět, pak jednejte na rovinu, otevřeně - žádné kličky ani intriky. ♥ Sliby, které dnes zaznějí, budou závazné.

RYBY: Prodej i nákup mají zelenou, případné investice se vám vyplatí. ♥ Je pouze na vás, zda a jak využijete erotické jiskření.

Foto: Lucie Zemanová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500220
DnesDnes514
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2910
Tento měsícTento měsíc11566

Partnerské weby

apartman banner