vztahyBERAN: Ještě nemáte naplánovanou dovolenou? Rychle s tím něco udělejte a popřemýšlejte, kde by vám bylo dobře. Je hezké se na něco těšit.

BÝK: Trápí vás nepochopení někoho blízkého? Vždycky

nemusíte dojít ke shodě. Respektujte jiný názor a totéž dopřejte i sobě.

BLÍŽENCI: Najděte si dnes alespoň na chvíli koutek jen pro sebe. Potřebujete být jen sami se svými pocity a myšlenkami.

RAK: ♥ Dlouhodobé rozepře ve vztahu vám ubírají sílu. Zamyslete se nad tím, zda máte takové trápení zapotřebí. Zasloužíte si lásku.

LEV: Rozhodli jste s jarem zapracovat na své kondici? Pak byste to neměli zpočátku s fyzickými aktivitami přehánět. I pro rekreační sport platí - všeho s mírou.

PANNA: Start do nového dne nemusí být nejrůžovější. Můžete se cítit unavení, nevyspalí. Pokud se vám do ničeho nechce, zdravá snídaně může vaše negativní rozpoložení změnit.

VÁHY: Měli byste být mimořádně obezřetní. Můžete se dostat do prostředí, kde jsou v ohrožení vaše doklady a peníze. ♥ Nerozpakujte se říci si o to, co si přejete.

ŠTÍR: Pokud jste v zaměstnání s něčím nespokojení, zkuste se poohlédnout po jiném pracovním angažmá. Hvězdy soudí, že si pohoršit určitě nemůžete.

STŘELEC: Je na čase, abyste pokrok získaný prací na sobě sdíleli s ostatními. Umožněte jim, aby se s vámi podíleli na tom, co vás baví.

KOZOROŽEC: Věnujte se všemu, nač vám nezbýval čas. Nebo pečujte o své blízké. Rozhodně máte svůj šťastný den, tak toho využijte.

VODNÁŘ: Nějaké jednání v rámci podnikatelských či obchodních aktivit raději odložte. Ani na jejich plánování není teď nejlepší čas.

RYBY: V jakési záležitosti nemusíte obdržet ucelené informace, můžete se stát obětí pokusu o podvod. ♥ Aspekty lásce nepřejí.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501078
DnesDnes47
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3768
Tento měsícTento měsíc12424

Partnerské weby

apartman banner