Fotografie 0007BERAN: V profesním životě vás může potkat zajímavá nabídka. Mějte na paměti, že nic není tak ideální, jak se na první pohled zdá.

BÝK: Projevte své pocity. Nejen, že se pročistí vzduch, ale zároveň se vám velmi uleví. Možná vás překvapí

pozitivní reakce okolí.

BLÍŽENCI: Pozor na impulsivní jednání při nákupech. Mohli byste koupit něco, co se vám za chvíli už nebude líbit. Koupi si promyslete.

RAK: Cítíte se dobře, ale váš přítel se trápí. Předejte mu kus své síly a vezměte ho na společnou procházku do přírody.

LEV: Nepokazte si den s někým, kdo je vám méně sympatický a nejraději byste se mu vyhnuli. Úsměv a pozdrav jsou ale známkou slušnosti, vstřícnosti. ♥ Na semaforu lásky naskočí zelená.

PANNA: Nikomu neslibujte něco, o čem dopředu víte, že je nad vaše síly. Utrpěla by tím vaše dobrá pověst. ♥ Na semaforu lásky naskočila zelená.

VÁHY: Zhrozili jste se při pohledu do zrcadla? Myslíte si, že je nejvyšší čas se svou postavou něco udělat? Jaro je ideální čas na detoxikaci organismu, zahájení diety.

ŠTÍR: Jestliže vám někdo urputně vnucuje své názory, buďte ve střehu. Vsaďte na vlastní rozum, nenechte se do ničeho tlačit. ♥ V lásce určujete pravidla hry.

STŘELEC: Možná vás trošku pozlobí zdraví, půjde ale spíše o pocity bezútěšnosti nebo lehký světabol. Naordinujte si bylinkové koupele.

KOZOROŽEC: Při sportovních aktivitách buďte opatrní, mohli byste přijít k úrazu. Rozhodně dnes nepřepínejte své síly. ♥ Buďte upřímní.

VODNÁŘ: Můžete prosadit nějaký svůj nápad, názor. Stejně tak můžete podle planet získat třeba sponzora pro nějaké aktivity.

RYBY: Nesnažte se o velké pracovní výkony. Poslední dny pro vás byly náročné, dolehne na vás nejspíš fyzické vyčerpání.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503301
DnesDnes100
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1553
Tento měsícTento měsíc14647

Partnerské weby

apartman banner