Čtenářka Hanka z jižních Čech řeší problém: „Chodí k nám na návštěvu sousedka. Je mi jí líto, je to hodně osamělá žena. Jenže si obvykle na všechno a všechny kolem jen stěžuje a pokaždé, když odejde, jsem rozhozená. Navíc mám dojem, že mi po ní v bytě zůstává divná atmosféra, snáze se pak rozhádáme s přítelem a podobně. Co s tím?“

 

Hned několik psychotroniků a kartářek se shodlo na tom, že může pomoci celkem jednoduchá věc, kterou dlouhá léta úspěšně používali i naši předci. Má funkci ochrannou a kromě toho dokáže do domu přitáhnout i štěstí a prosperitu. Zažene únavu, špatnou náladu či smutek, jež mohou souviset s nahromaděnou negativní energií nezvaných návštěvníků.

O čem je řeč? Stačí vám obyčejná miska či sklenka s trochou vody, soli a octa.

Postup: Nalijte do skleněné či keramické nádoby (miska, sklenka, šálek) velkou polévkovou lžíci vody, přidejte malou lžičku octa a nasypte lžičku soli. Směs nemíchejte. Sůl by měla zůstat na dně nádoby viditelná. Postavte nádobu v bytě či v domě do místnosti, kde se nejčastěji zdržujete (můžete ji však klidně dát do každého pokoje). Měla by být na světlém stanovišti. Druhý den ji zkontrolujte a jestliže se sůl objeví nahoře, na povrchu, vylijte směs a připravte novou. Opakujte to tak dlouho, dokud sůl nezůstane na dně. Postup můžete klidně jako prevenci opakovat i několikrát do měsíce a vaše obydlí bude mít krásnou energii.

V zahraničí se někdy používá ale i trochu jiný způsob - skleněná miska se naplní solí, která se následně jen pokape octem.

(šál)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500710
DnesDnes359
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3400
Tento měsícTento měsíc12056

Partnerské weby

apartman banner