Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Předci vás nabádají, abyste se vrátili ke svým kořenům. Nehledejte jen v rodině, jděte klidně dál, až tam, kde naleznete skutečnou pravdu. Nedívejte se tolik dopředu, nic neuvidíte. Zastavte se a vraťte se trochu

zpět, najdete možná smysl života.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Postavte se odvážně výzvě, nejste na ni sami. Nebojte se jen proto, že je před vámi něco velkého a nepoznaného. Když přijdete blíž, zjistíte, že tak obřích rozměrů zase není a poznávat je skutečně nádherné. Čekají vás velká dobrodružství.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Užívejte si svobodu stejně, jako majestátní jeleni. Odpoutejte se, jděte tam, kam chcete jít. Déle již neodkládejte nic, co jste chtěli udělat. Je na čase být sami sebou a užívat život plnými doušky. Vaše sny se nyní mohou stát skutečností.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Přehnaná skromnost chce ukázat svou velikost a velikost se zase obrátit ke skromnosti. Kde jste nyní vy? Pamatujte, že rovnováha je důležitá. Nevzdávejte se jen proto, že právě teď není vše podle vašich představ. Každopádně za každý dar poděkujte.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Nepolevujte ve svém snažení, buďte trpěliví a jděte stále dál. Nic nevzdávejte v půli cesty a nic nenechávejte na příhodnější chvíli. Příležitost je tady a teď. Minulost vám dala moudrost a poznání, budoucnost se teprve ukáže. A je jen na vás, v jakém světle.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Něco vás donutí k zamyšlení nad životem. Nepřehlížejte signály shora, promlouvá k vám vyšší moc. Je na čase se zastavit a popřemýšlet, kde jste a hlavně proč. Jedná se skutečně o vaši vůli, nebo plníte přání okolí?

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zeptejte se sami sebe. Jste samotáři nebo jen přehnaně opatrní? Že nejste tolik vidět neznamená, že nedokážete velké věci. Samotáři by měli hledat spřízněné duše a ti opatrní se zase méně bát. Máte totiž jedinečnou možnost ukázat světu, co ve vás je.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Tkáte poctivě svou pavučinu a ta je nyní zcela hotová a připravená k použití. Váš cíl je přímo před vámi a vy můžete vykřičet do světa, že máte hotovo. Přestože to ostatní zatím možná nevidí, neznamená to, že nemáte. To život jen ukazuje, jak je pestrý a mnohavrstevný.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Budete vidět, a to tak, že se neztratíte ani v davu. Vyšší moc vás postaví hodně vysoko, buďte připraveni. Blíží se vaše velká chvíle, sklidíte ovace, dostane se vám toho, po čem dlouho toužíte. Zůstaňte ale pokorní a poděkujte vyšším energiím, nejedná se o samozřejmost.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Abyste vyrostli v dokonalé bytosti, musíte na sobě hodně zapracovat. Nevzdávejte se jen proto, že je potřeba udělat ještě spoustu úkonů. Na konci vašeho snažení vás čeká rozvinutí se v krásnou labuť, která je obdivována a milována.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Vaše totemové zvíře vás vzývá, abyste se dali na správnou cestu. Ta vyžaduje víru. Může být sice v cokoliv, ale nedržte se příliš nízko. Více se otevřete, důvěřujte ostatním, nebojte se svěřit. Věřte ale hlavně sami v sebe, tam je největší potenciál.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Probuďte svého vnitřního vlka, dá vám sílu. Krmte toho dobrého, dá vám štěstí. Stůjte pevně, jděte rázně, ale sledujte okolí. Nezapomínejte na ty, kteří jsou kolem vás, pomáhají vám a dávají vše, co potřebujete. Jen s nimi se stanete neporazitelnými.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474582
DnesDnes330
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden923
Tento měsícTento měsíc6212

Partnerské weby

apartman banner