Sokol (21. 3 – 19. 4.)

Bez pomoci, která nepřichází z tohoto světa, se neobejdete. Měli byste na tento fakt stále myslet a také nezapomínat na poděkování. Přírodní energie kostky nehrají, a pokud neprokážete řádnou pokoru, příště

by vás ve všem mohly nechat napospas osudu.

Bobr (20. 4 – 20. 5.)

Dostane se vám síly a schopnosti bobra, což je obrovský dar. Přijměte ho tedy s tímto faktem, ukažte, že víte, že nic není samozřejmostí. Za těmito schopnostmi se objeví i ty vaše, stále skryté, které můžete díky tomu používat po delší čas.

Jelen (21. 5 – 20. 6.)

Probuďte v sobě svého jelena, ale zabojujte hlavně se svými stinnými stránkami. Zneužít sílu a vytrvalost tohoto zvířete pro svou vlastní potřebu by se vám nemuselo vyplatit. Pokud navíc nebudete mít zpracované věci z minulosti, nehnete se kupředu.

Datel (21. 6 – 21. 7.)

Vaše totemové zvíře vám pomůže pochopit sebe sama. Ponořte se do své vlastní podstaty a pak ukažte světu, co všechno jste objevili. Poroste vaše sebevědomí, ale zároveň byste měli jeho míru dobře hlídat. Pak máte zcela vyhráno.

Losos (22. 7 – 21. 8.)

Přijměte vše, co se kolem vás děje, a berte příchozí informace jako učení, ať jsou již jakékoli. Nenechte se unést na obláčku sebeuspokojení a nesvádějte boj s větrnými mlýny. Nebojte se zbořit daná a stanovená pravidla, buďte průkopníky, inovátory.

Medvěd (22. 8 – 21. 9.)

V co věříte? Máte vůbec svou víru v něco? Nebojte se na své cestě životem svěřit se se vším, co vás potkalo, neuzavírejte se do sebe a myslete na své sny. Jako dar přijde ten, který vám pomůže a ukáže směr, možná dopomůže k dosažení vysněných cílů.

Havran (22. 9 – 22. 10.)

Vyhledávejte ty, kteří smýšlejí stejně, mají shodné vize a plány, vidí svět vašima očima. Pomohou vám v rozvoji sebe sama, k vašemu posunu. I tak jste ale schopni zvládnout nezvládnutelné, ale se spřízněnou duší to půjde mnohem snáze.

Had (23. 10 – 22. 11.)

Vyhledávejte samotu a dejte se na cestu poznání, především pak sebe sama. Naleznete tak nepoznané, skryté, cesty a možnosti, které zatím zůstaly neobjeveny. Poznávejte druhé a pomáhejte potřebným, dostanete dvojnásobek všeho, co jste chtěli.

Sova (23. 11 – 21. 12.)

Najdete klid a umění trpělivosti. Rozhodně se vyplatí dívat se na svět kolem sebe vstřícnýma očima, uvidíte sice mnoho špatného, ale budete také vědět, kudy se nevydávat. Zlo se nakonec potrestá samo, věnujte se tedy jen tomu, co je vám příjemné.

Husa (22. 12 – 19. 1.)

Zpomalte, dívejte se kolem sebe. Měli byste splynout s přírodou a také pro ni něco udělat. Přijměte její rytmus a vědění, poznáte to, co jiní neznají. Starosti a strasti se rozplynou v prostoru jako mávnutím kouzelného proutku a cesta před vámi se objeví z čista jasna.

Vydra (20. 1 – 18. 2.)

Možná o svých schopnostech ještě nevíte, možná se je jen bojíte používat. Nyní ale čekají jak na své objevení, tak na to, abyste díky nim postoupili kupředu přesně tam, kam chcete. Nejspíš zaznamenáte odmítavé postoje, ale to se velmi brzy změní.

Vlk (19. 2 – 20. 3.)

Je čas na změny, je čas přestat se bát, opustit vše, co pro vás již není důležité. Všímejte si dobře toho, jak kolem vás věci fungují, a budete mít jasnou odpověď, co je správné a co nikoli. Pak se můžete vydat tou správnou cestou za změnami, které jsou nezbytné.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476964
DnesDnes155
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3305
Tento měsícTento měsíc8594

Partnerské weby

apartman banner