2723MandalaSlovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova

smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Mandaly souzní s tématem daného měsíce a pomohou vám překonat jeho nástrahy.

ČERVEN

„Jasnost a bdělost - to jsou témata pro tento měsíc. Tyto dvě věci jdou ruku v ruce, protože jste-li bdělí, pak máte jasno. Pokud bdělí nejste, noříte se do myšlenek a přesvědčení, kam však jasnost nikdy proniknout nemůže. Krása bdělosti tkví v tom, že pak člověk víc nepotřebuje. Pouze JE a to ho naplňuje. V dnešní době nám toto chybí nejvíce. Ve světě neustálé akce a neutuchajícího proudu myšlenek je pouze být takřka nemožné. Přesto bez toho nelze žít spokojený život. Snažíte se být šťastní a pracujete na svém duchovním rozvoji? Pak nejspíš čtete spoustu knih, chodíte na semináře, radíte se s lidmi, o nichž si myslíme, že jsou dále než vy a podobně. Snažíte se, jak jen to jde, nasát informace a postupy, které vám mají pomoci řešit vaše problémy a cítit se lépe. V tomto procesu je však hodně chtění a zapojování mysli, leckdy tak nevědomě upevňujete své napojení na myšlenkové vzorce a vlastně si vytváříte nekonečnou síť věcí, které je nutné řešit. A to je v konečném důsledku kontraproduktivní, protože vás to spíše oddaluje od podstaty, o kterou jde především - o stav prostý jakéhokoli myšlení a řešení, stav naplnění, štěstí a radosti. Když tohoto stavu dosáhnete, vlastně žádné problémy nejsou, není potřeba cokoli řešit. V tu chvíli je vše jasné."

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469883
DnesDnes298
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden298
Tento měsícTento měsíc1513

Partnerské weby

apartman banner