1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vaši průvodci vám záměrně nachystali skvělé období, ze kterého můžete čerpat delší dobu. Je ale na vás, jak s tímto darem naložíte. Můžete ho hýčkat, děkovat za něj a sledovat, co vám

ještě může dát. Nebo ho prostě přijmout jako naprostou samozřejmost. Ale na to pozor.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Vše, co již delší dobu odkládáte, vyžaduje nyní vaši pozornost. Déle už nelze čekat. Musíte se rozhodnout a pustit se do díla. Věřte svým schopnostem a počítejte s tím, že občas je nutné udělat krok do tmy. Začněte myslet jinak, svých plánů jinak nedocílíte. Uvolněte se, jen žádnou křeč.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Okolnosti, ale i druzí lidé, vás donutí ponořit se více do svého nitra a hledat sebe sama. Není tak těžké důvěřovat svým cílům, ovládat vás může jen strach. Možná často slyšíte, že tohle nemůžete, že nejste dostatečně zralí, zdatní, chytří. Nedejte na slova druhých, věřte sobě.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Připravte se na důkladnou očistu těla i duše, vesmír vám ukáže jasně, co děláte špatně a co musíte změnit. Neváhejte pak ani chvíli a pusťte se do práce, do změn, které jsou nevyhnutelné. Vyhněte se opakování starých chyb, nebojte se nových věcí.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Hledejte pravdu a odpovědi tam, kde jsou vaše kořeny. Vraťte se zpět v čase, zapřemýšlejte. Minulost sice nezměníte, ale dala vám toho tolik, že je dobré si ji připomenout. Pokud nemáte v něčem jasno, právě v minulosti objevíte to, co složitě hledáte. Nechte si poradit zkušenějšími.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Nejste pány Vesmíru, dokonce ani situací, smiřte se s tím. Připusťte konečně, že vás občas řídí vyšší moc, že nemáte osud pod kontrolou. Život bude najednou snadnější, vše půjde samo. Konečně si odpočinete, spadne z vás velké břímě. Nakonec budete šťastní, že tomu tak je.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Nebojte se postavit výzvám, byť jsou skutečně velmi náročné. Ukažte, že se nebojíte, že dokážete plnit svůj úkol s nadšením a elánem. Nechte ostatní, ať vám klidně pomohou. Zcela jistě zazáříte a překvapíte. Závistivcům ukažte záda, nenechte se ničím odradit.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Máte dostatek síly a energie, podělte se. Pomozte tam, kde budete požádáni, pusťte se do nových úkolů a nic nenechávejte na později. Později můžete odpočívat. Dokonce se klidně obraťte na někoho s prosbou o pomoc. Vše se vám vrátí v dobrém, pomáhejte ale i vy ostatním.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Očekávejte sice akčnější, ale veskrze pozitivní měsíc. Přijde spousta výzev, nových přátelství, nových možností. Oddejte se všemu, co se nabízí, váš život může dokonce dostat zcela nový směr. Vaši průvodci jsou s vámi, hledí na každý váš krok i čin a přinášejí vám sílu přírody.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Pamatujte, že nic neuspěcháte. Dejte do svého počínání nejen trpělivost, ale také nadhled, pokoru. Vše přichází v ten pravý čas, vše se děje podle vesmírných zákonitostí. Odpočívejte, pokud budete mít možnost. Hlavně se nepokoušejte nic uspěchat, jinak přijde únava.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Dejte klidně průchod svému strachu, emocím a obavám. Nebojte se o ně také podělit. Neměli byste ale podléhat ničemu z toho, co vás táhne k zemi, nutí dělat kroky zpět. Uvolněte se, ale přijměte své strašáky jako výzvu. Vezměte svůj život konečně pevně do rukou.

Vlk (19. 2 .– 20. 3.)

Každá situace má nějaké řešení. To, že ho momentálně nevidíte, neznamená, že jste v začarovaném kruhu, ze kterého není cesta ven. Opak je pravdou. Postačí, když se budete chvíli jen dívat, role pozorovatele se někdy vyplatí. Pak uvidíte i to, co vám unikalo.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501887
DnesDnes139
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden139
Tento měsícTento měsíc13233

Partnerské weby

apartman banner