DSCF1599 novBERAN: V práci dnes určitě stihnete všechno, co potřebujete. Máte dobrý úsudek a hlavně jste plni odhodlání dokončit to, do čeho se pustíte.

BÝK: Podaří se vám upoutat

pozornost zručností, o které mnozí kolem vás nevěděli. Pro vás to bude vzpruha a největší odměnou bude výsledek vaší práce.

BLÍŽENCI: Vaše šťastné dny jsou tu. ♥ Vědomí, že jste milováni, se vám bude zdát nezpochybnitelné. Užívejte si blízkost a také ji oplácejte.

RAK: ♥ Cítíte se jak čerstvě zamilovaní. Není divu, váš partner vám dává lásku najevo. Nezadaní by měli mít oči otevřené, láska je nablízku.

LEV: Nahlodává vászávist, k někomu bezmezně vzhlížíte a chtěli byste se mu podobat? Neztrácejte čas ani energii takovými úvahami. Vaše štěstí je jinde.

PANNA: Jestliže se na něco necítíte, dejte to otevřeně najevo. Není ostudou přiznat své slabosti. ♥ V lásce není ani vítězů, ani proražených.

VÁHY: Je důležité vědět, před kým můžete projevit svůj názor, vyslovit otevřeně a bez obav stanovisko. ♥ Svým šarmem zapůsobíte zejména na Vodnáře.

ŠTÍR: Stěžujete si v poslední době na bolest hlavy? Může to být stresem, ale také nepříliš důsledným pitným režimem. ♥ Láska je balzámem na duši.

STŘELEC: Po pracovní stránce může dojít ke změnám, které nebyly v plánu. Rozhodně ale nepanikařte, výsledek vás nakonec může překvapit i příjemně.

KOZOROŽEC: Blýská se na lepší časy, jak se říká, tak nasaďte úsměv a zažeňte chmury. Pozitivním přístupem a myšlením urychlíte příznivé události.

VODNÁŘ: Nastal čas rozhodnutí, realizace konkrétních kroků. Seberte odvahu, začněte jednat v souladu s tím, čeho chcete docílit.

RYBY: Dařit se vám bude v komunikaci. Můžete cosi dojednat, uzavřít výhodnou smlouvu. ♥ Mějte se rádi, budou vás mít rádi i druzí.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503882
DnesDnes115
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2134
Tento měsícTento měsíc15228

Partnerské weby

apartman banner