28467688 1706783299367660 6092541407017694673 nBERAN: S nikým se zbytečně nedohadujte, stejně by nedošlo ke shodě názorů. Vaše argumenty by teď zněly zbytečně direktivně. Buďte jen pozorovatelem dění.

BÝK: Pokud vás trápí poznámky

některých kolegů, kteří pochybují, jestli určitý pracovní úkol zvládnete, nevšímejte si toho. Časem se ukážou výsledky.

BLÍŽENCI: Nejste ve své kůži? Věnujte se prevenci. Myslete na to, až půjdete nakoupit potraviny. Volte lehčí stravu plnou vitaminů, tělo se vám odvděčí.

RAK: Někdo ve vašem okolí s vámi nemá dobré úmysly. Nebuďte tolik důvěřiví a pomoc nabízejte jen tomu, kdo si ji opravdu zaslouží.

LEV: Na kritické poznámky okolí jste poněkud citlivější, i když mohou být oprávněné. Přiznejte si, že jste člověk chybující, ne vždy dokonalý. ♥ Každý se občas ocitne na dně.

PANNA: Nesmíte se pokaždé hroutit, když do vašeho života vstoupí něco nového. Čas ukáže, že to bude k vašemu prospěchu. ♥ Pozor na žárlivost.

VÁHY: Ve všech oblastech života zaznamenáte pozitivní aspekty. ♥ S Blíženci budete naladěni na stejnou notu, máte mnoho společného.

ŠTÍR: Připravte se na to, že vás čeká spousta povinností. Počítejte s tím, že vám bude někdo házet klacky pod nohy. ♥ Zato v lásce bude všechno v nejlepším pořádku.

STŘELEC: Využijte příznivého postavení planet a splňte si nějaké tajné přání. Budete mít navíc šanci zazářit všude tam, kde se objevíte.

KOZOROŽEC: Nenechte se vmanipulovat do situací, které pro vás mohou být stresové. ♥ Nezadaní se snadno seznámí s přitažlivou osobou.

VODNÁŘ: Řiďte se rčením, které praví - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. ♥ Vývoj vztahu záleží na vaší iniciativě.

RYBY: Dnes vám přejí konstelace štěstí. Můžete prosadit nějaký svůj nápad nebo záměr, tak neváhejte, buďte iniciativní.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469884
DnesDnes299
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden299
Tento měsícTento měsíc1514

Partnerské weby

apartman banner