Beran

Nadešel čas, abyste dobyli své cíle v zaměstnání, máte v sobě hodně kreativity a neměli byste jí plýtvat. V tomto měsíci si díky píli a vytrvalosti zasloužíte odměnu, pracovní štěstí vás bude zcela jistě provázet dost často. Je možné, že na začátku měsíce

pocítíte monotónnost ve vztahu, ale nemusíte se bát, dostaví se i pravé emoce. Snažte se něčím okořenit vztah a pozitivních výsledků se dočkáte. Hlavně nezapomínejte věnovat dostatek času svým blízkým a dělit se s nimi o to dobré, co tyto dny přinesou.

Býk

Ten, kdo se rozešel se svým partnerem v loňském roce, letos začne proces obnovení důvěry a někdy bude zvažovat mezi dvěma partnery. Ti, kteří jsou v závazném vztahu, naleznou ve společnosti svého partnera klid a útěchu. O vaše finanční záležitosti se bude třeba starat v letošním roce s větším důrazem, aby se zabránilo zbytečným nákladům a plýtvání. Někdo může mít zase opačné problémy, že mu peníze nebudou vycházet podle jeho představ. V obou případech bude dobré vést rozpis nákladů a výdajů, nebo požádat o radu odborníka.

Blíženci

Ti, kdo měli doposud problémy ve vztahu, budou okouzleni náhlou změnou v porozumění, upevnění partnerství. Blíženci, kteří ještě čekají na toho pravého či pravou, mají v brzké době šanci na seznámení. Tedy pokud se naladí na správnou cestu hledání. Možná budete mít v tomto období hlouběji do peněženky, ale změní se to ještě do konce února. Buď dostanete přidáno, nebo si rozšíříte zdroje příjmů. Zvažte možnost někam investovat nebo najít výhodné spoření. V poslední dekádě měsíce se na vás může usmát nečekané štěstí.

Rak

Nyní můžete zažít oživení dlouho očekávané lásky, konečně je váš partner připraven víc se otevřít. Těšte se z toho, že jste spolu, a podnikejte společné aktivity také s přáteli a rodinou. Ve druhé dekádě měsíce se vyhněte problémům mezi sousedy a přáteli, můžete být více konfrontační. Během tohoto období bude nejvyšší prioritou vaše zdraví. Vaše energie obecně není na takové výši, na jaké by měla být, a váš zdravotní stav tudíž bude vyžadovat větší pozornost. Intenzivní cvičení pro získání imunity přijde vhod.

Lev

Pocítíte silné milostné pouto, některé noci mohou být nyní docela jiskřivé a zábavné.
Nebude nouze o dobrodružství, ale také je nutné zůstat v některých situacích tak zvaně nad věcí, ale oběma nohama na zemi. Nejlepší čas na romantiku se jeví v poslední dekádě měsíce. Pro ty, kteří stále hledají partnera, může nastat velmi slibné období na seznámení se s tou  pravou láskou s velkým L. Pozor na zdraví, je zvýšené riziko nachlazení, a tak nezapomínejte na pravidelné procházky v přírodě a otužování.

Panna

Začnete si uvědomovat, že nic v životě není dokonalé, tedy ani vaše vztahy. Nicméně budete respektovat a oceníte vztah, který máte, protože ten skoro dokonalý je. Proto si važte toho, co máte, a malé „bouřky“ berte jako pročištění ovzduší. Dobrá manželství přežijí nepřízeň osudu a stanou se silnějšími. Je také možné, že někteří se pustí do románku na pracovišti, a to zejména s nadřízenými. Andělští ochránci nejsou všemocní, a proto velmi zvažte možná rizika. Máte možnost setkat se s charismatickými lidmi, jejich zkušeností si važte.

Váhy

Pokud jde o práci, bude toto období pro vás velmi příznivé. Je možné, že výsledky překročí vaše nejoptimističtější očekávání. Vaše profese vám přinese uspokojení a možná zvýšení platu nebo povýšení. Situace je zvlášť dobrá pro ty, kteří pracují jako nezávislí, samostatně rozhodující pracovníci nebo na vedoucích pozicích. Se všemi plány a prací, které máte, nezapomeňte na svého partnera a své blízké, zapojte více svou fantazii a odměňte je za trpělivost. I přes kariérní úspěchy je pevné zázemí to nejdůležitější.

Štír

Naskytnou se vám možnosti změnit zaměstnání v rámci stejného oboru. Kdo si bude chtít nechat nějaký čas na rozmyšlenou, bude na to mít maximálně tři čtyři týdny. Případné změny budou ale pozitivní a pro vaši kariéru možností posunout se vpřed a zrealizovat své sny. Pak byste měli být na nějaký čas spokojeni, změna povzbudí vaše pracovní nadšení a úsilí. Partnerské vztahy mohou procházet zkouškou trpělivosti a taktu, některé svazky se mohou pod tlakem nedořešených témat dostat do krize. Vsaďte na upřímnost.

Střelec

Komu začal v minulém roce vážný vztah, může se těšit z jeho pokračování a v tomto období i dalšího rozvíjení. Kdo ještě nenašel lásku, bude mít šanci v této době, neboť planety ukazují na šťastná a náhodná setkání. I když je třeba mít na paměti, že náhody se dějí tehdy, když jim jdeme naproti. Mít dobré zdraví pro vás znamená být v duševní pohodě. Potřebujete k tomu jediné - harmonické vztahy s rodinou. V tomto měsíci zintenzivněte pohyb na čerstvém vzduchu, což vás dostane do kondice po všech stránkách.

Kozoroh

Těšit se můžete na zvýšenou stabilitu ve vztazích, zvýší se okruh vašich přátel a charismatické osoby k vám budou přitahovány jako magnetem. Využijte nových kontaktů a známostí k získávání užitečných rozhledů a zkušeností. Pamatujte, že dobře míněné rady jsou k nezaplacení. I když býváte málokdy nemocní, dávejte pozor na signály svého těla, zabraňte stresu a nepřepínejte se. Kroťte svou zarputilost a umíněnost, naučte se dělat přestávky. Dejte si pozor na náhlé pády a pečujte o dolní končetiny.

Vodnář

Vaše finanční jistoty jsou v této době téměř neotřesitelné, v zaměstnání vše funguje jak má a podnikání přináší sladké ovoce. Připravte se ale na to, že může nastat období, kdy tomu tak nebude. To znamená, že byste měli myslet také na zadní kolečka a udělat si nějakou tu rezervu. Ať už přijdou poněkud hubenější dny, nenechte se unést k nepředloženým reakcím a zachovejte chladnou hlavu. Určitě nyní hýčkejte své tělo, třeba zázvorovým a ženšenovým čajem, ale i dalšími bylinkovými. Dejte si pozor na prochladnutí a řádně se oblékejte.

Ryby

Oddělte nepodstatné věci od zásadních, důsledné plánování vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Možná budete nyní cítit nejistotu s vlastním výkonem, ale je to jen dočasné, potřebujete dobít energii. S trpělivostí a vytrvalostí můžete úspěšně dokončit započaté aktivity. V partnerství máte stabilní vztahy, občas však nezaškodí prohlubování vzájemné důvěry, na které se rozvíjejí dlouhodobé svazky. Doba je ideální pro posílení imunity, snažte se relaxovat, nejlépe v přírodě. Zvyšte přísun vitaminů.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476990
DnesDnes181
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3331
Tento měsícTento měsíc8620

Partnerské weby

apartman banner