Naděžda Iždinská pochází z bývalého Sovětského svazu a kartám i ezoterice se věnuje už léta. Je přesvědčená o tom, že:„I když nám život někdy nachystá těžké zkoušky a může se zdát, že se nám doslova zhroutil svět, že jsme přišli o vše, je to boží vůle, boží zásah. Shora je sledováno, jak se zachováme v takové situaci, co uděláme. Podle toho se pak vše vyvíjí dál a i to, co nevypadá dobře, může mít šťastný konec…“

U dveří Nadi jednou

zazvonila žena - Slovenka, říkejme jí třeba Anna. Milá a hodná, starostlivá, ale korpulentní. Však také pracovala jako kuchařka. Co ji trápilo? Manžel, jak jinak. Byli spolu 15 let, měli dvě dcery ve věku 10 a 12 let. Muž jí nejdřív nadával, že je tlustá a má přestat vyvářet. Pak se zase rozčiloval, že doma není co jíst, že nevaří. Nic mu nebylo dost dobré.

„Koukla jsem do karet, ty mluvily o rozchodu. Říkala jsem jí, ať nepláče, že za to nestojí, není to dobrý manžel. Ale Anna neměla odvahu cokoli řešit. Přešlo pár let, zůstali s manželem víceméně sami, dcery studovaly mimo domov. Anně bylo kolem čtyřicítky, ale vypadala starší, protože byla unavená trudným životem. Stále pracovala jako kuchařka a manžel ji týral, byl to energetický upír. V té době znovu přišla za mnou, chtěla vědět, co jí život ještě chystá. Kromě toho ji ale také zajímalo, co znamenají sny, které se jí opakovaně zdají. Viděla se v nich kdesi u moře.

Karty ukázaly rozvod s manželem, naznačily rok problémů, ale pak mělo být lépe. A podle karet prý k moři skutečně odjede, a dokonce se tam s někým seznámí. Šla jí tam láska a harmonie.

Anna na to: ‚Paní Iždinská, já? Koukněte na mě!‘

V té době byla ještě dost při těle. Ptala se, jak budou dělit majetek, co dcery? Doporučila jsem jí, ať byt nebo dům, kde žijí, přepíší na dcery a začnou každý svůj život. A ona ať odcestuje odpočinout si a dát se do kupy k moři. Události daly kartám za pravdu. Nebyl to pro Annu příjemný čas, navíc přišla i o práci. Majitel zařízení, kde pracovala, zkrachoval. Ale dostala odstupné. Kvůli starostem, které řešila, viditelně pohubla, psychicky ji to sebralo. A tak se pak opravdu sebrala a odjela na pár dní do Chorvatska. V lacinějším penzionu se tam ubytovala, žádný přepych, na to by neměla. A co se nestalo? Majitelka penzionu se pohádala s kuchařem, ten se z hodiny na hodinu sbalil a odešel. Anna mi hned volala, napadlo ji, že by tam zatím mohla zůstat, alespoň na výpomoc, než někoho seženou.

Ptala se: ‚Paní Iždinská, jak to vidíte?‘

Já na to: ‚Pozitivně! Nevracejte se zatím na Slovensko. Stejně vás teď dcery nepotřebují a nemáte práci.‘

Majitelka penzionu byla z nabídky Anny nadšená. Všechno jí ukázala, domluvily plat s tím, že tam zůstane do konce léta. A po nějakém týdnu se tam nečekaně objevil syn majitelky penzionu. Žil v Anglii, ale nechala ho partnerka, obrala ho o peníze a našla si jiného. Byl nešťastný, a tak se vrátil domů.

Slovo dalo slovo a to, co začalo spoluprací, skončilo láskou. Ti dva se dali do kupy. Anna našla nový domov, práci i lásku. Život vše tak zvláštně proplétá. Dcery za Annou jezdily a také si tam našly partnery. Jedna si vzala místního Chorvata a druhá se provdala za turistu, který u nich pobýval, a odešla s ním do Německa.“

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501907
DnesDnes159
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden159
Tento měsícTento měsíc13253

Partnerské weby

apartman banner