Rituály nám mohou pomoci cosi změnit, nastartovat novou etapu v životě. S rituály aktivně pracuje astroložka, kartářka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová a na základě svých zkušeností ty nejlepší zařadila do svých publikací Kniha rituálů, Magické rituály a další. Jak uvádí, zejména každý úplněk a novoluní jsou vhodné

k rituálům. Podle toho, v jakém znamení probíhají, je třeba vybírat odpovídající záměr, cíl, aby byl jejich účinek umocněn...

Martina Blažena Boháčová hodnotí měsíc červen a nadcházející úplněk takto:

V první části měsíce bylo vhodné soustředit se na komunikaci s okolním světem - vyslovit své plány, touhy, napsat dopisy, oslovit známé a příbuzné. Je třeba mít na paměti, že je slovo silná zbraň, může ublížit i pomoci. Novoluní proběhlo 5. června ve znamení Blíženců a v tento den se objímalo Slunce s Lunou a Venuší. Mohly k vám tedy dorazit jakési dobré zprávy. Venuše je planetou lásky a harmonie, v červnu hraje celkem významnou roli. Dokonce v den úplňku tvoří konjunkci se Sluncem, a tak je čas otevřít srdce světu kolem. Úplněk proběhne 20. června ve znamení Střelce. Vliv tohoto úplňku již znáte z minulého měsíce. A tak si jen zopakujme, že čas přeje delším cestám, vzdělávání a také tvorbě vlastního světonázoru. Za úplňku ve Střelci je energie jiskřivá, veselá a vhodná pro vztahy. Je možné nejen navazovat nové vazby, ale toto období přináší do vztahů i bláznivé a neuvěřitelné situace. Dobře se rozvíjí mezinárodní spolupráce. Pod vlivem této energie se lidé cítí volní, nedají se omezovat v žádné oblasti, tedy ani v lásce. A tak se partneři chovají svobodněji, vznikají vztahy či kamarádství v cizině, pracovní partnerství v cizině. Kdo chce taková partnerství uzavřít, měl by se orientovat na období, které je pod vládou střeleckých energií. Každopádně se projeví aktivita i v oblasti erotiky. Kdo chce okořenit svůj vztah nějakou bláznivou a originální činností, měl by to udělat v době, které vládne Střelec.

Který rituál byste našim čtenářům doporučila pro červnový úplněk?

Jsou-li úplněk nebo novoluní ve znamení Střelce, je vhodné dělat rituály na vztahy na dálku (vztahy v cizině, vztahy s cizincem), na práci v cizině, cesty do zahraničí, na vzdělávání nebo publikování. Zkuste rituál na splněná přání.

Jak postupovat?   

Nezapomeňte si o každém úplňku vytáhnout kartu Karmický Saturn, protože se dozvíte, v jakých oblastech můžete prožít nějaké omezení. Vytáhněte si také kartu Karmické Slunce, ta vám naznačí, ve kterých oblastech se vám bude dařit a kde máte otevřenou cestu. A nakonec si vytáhněte kartu Černá Luna, která prozradí, jaké tajemství budete v příštích týdnech řešit. A potom začněte s úplňkovým rituálem.

Pusťte si příjemnou hudbu a obklopte se modrou barvou. Nemáte-li dost modrých věcí, postačí univerzální bílé. Sedněte si se zavřenýma očima a představte si moře nebo jiné místo, kam byste se rádi podívali. Představte si, jak se tam přemísťujete. Vytvořte si svůj vnitřní film podle toho, po čem toužíte. Jdete třeba po pláži a sednete si k baru, dáte si krásně barevně namíchaný koktejl. Číšník se na vás usmívá, najednou vám na rameno sedne krásný zelený papoušek. Pohladíte ho. Dopijete drink a číšník vám kyne, že ho máte zdarma. Poděkujete a jdete dál. Moře je krásné, vy jste krásná bytost, zasloužíte si jen to nejlepší. Najednou uvidíte rybáře, jak chytá ryby. Přijdete k němu a poprosíte ho, jestli byste si také mohli ulovit svoji rybičku. Rybář souhlasí a vy začínáte chytat. A najednou se to stane! Udice začne divoce tančit na hladině. Vytáhnete z moře rybku -  JE ZLATÁ. Když ji pustíte, splní vám tři přání. Řekněte jí, po čem toužíte, a pusťte ji do moře. Rybka poplave k „bohu moří“ a poprosí ho, aby vám splnil vaše přání. Chvíli si ten nádherný pocit užívejte, potom se vraťte zpět do skutečnosti. Svá přání, ta, o která jste poprosili zlatou rybku, si potom zapište na papír a často si je pročítejte. Začnou se vám plnit. Můžete během roku na rituálu pokračovat tím, že si  budete vizualizovat vyřčená přání jako probíhající skutečnost. Budete si je nejen pročítat, ale můžete je také prožívat. A ve svých představách nezapomeňte poděkovat zlaté rybičce:

Rybičko zlatá, prosím o tři přání,  

odstraň ze života mého vše, co splnění těch přání brání.

Moje srdce touhou hoří,

já věřím, že pomůže mi bůh všech moří.

Děkuji.

(zem)

Kontakt: Martina Blažena Boháčová - www.EZOTERface.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454891
DnesDnes129
VčeraVčera796
Tento týdenTento týden2798
Tento měsícTento měsíc5837

Partnerské weby

apartman banner