Krátíte si čas na nudných pracovních poradách nebo při dlouhém telefonátu kreslením nejrůznějších malůvek, obrázků na papír či do poznámkového bloku? Bezmyšlenkovité čmáranice mají svůj význam. Vlastně

zrcadlí mnohé z psychického rozpoložení, aktuální stav mysli.

Trojúhelníky, čtverce a jiné geometrické tvary jsou charakteristické pro lidi prakticky založené, mimořádně pečlivé. Mívají problémy podřídit se autoritám, přizpůsobit se obvyklým zvykům a disciplíně. Za své názory se umí neochvějně postavit, prosazovat je, neschází jim bohatá fantazie.

Malůvky ze světa zvířat jsou typické pro senzitivní, empatické osoby. Pejsci, kočičky, sloni, ježci, ptáčci zobrazované na okraji papíru napovídají o tom, že jde o člověka, který v případě nouze vždy podá pomocnou ruku, rád druhé opečovává, ke svým blízkým je neobyčejně starostlivý.

Pokud se na okraji vašeho poznámkového bloku objevují často hvězdičky, nejspíš patříte k lidem, kteří mají o sobě vysoké mínění, jsou velmi nároční, cílevědomí, houževnatí, ambiciózní.

Domečky jako umělecké dílo ztvárňují ti, kdo touží po pocitu bezpečí, jistoty, potřebují se o někoho opřít, hledají ochranu před okolním světem.

Kroužky znamenají utajenou vášeň, ale také potlačované sny, přání, ctižádostivé plány, které mohou být v každodenní realitě těžko splnitelné. Někdy je obtížné takovým lidem porozumět, se svým okolím nemusí snadno nacházet společnou řeč.

Květiny a stromy malují družní, společenští lidé, kteří nemají problémy navazovat kontakty. Bývají to pohodáři s optimistickým náhledem na svět, s kladným vztahem k přírodě, ke všemu, co je může nějak obohatit, rozšířit jim obzory, přinést radost.

Srdíčka jsou charakteristická pro zamilované jedince a ty, kdo jsou příliš zodpovědní, pečliví, svědomití. Někdy mají sklon dělat z komára velblouda, problémy zveličovat.

(map)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427781
DnesDnes124
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden2979
Tento měsícTento měsíc23260

Partnerské weby

apartman banner