1107indi2Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Souzníte s přírodou, tedy si všímejte, jak vaše tělo reaguje na vše, co se kolem vás děje. Je vám naznačováno shora, že vaše vnitřní já je napojené na vyšší já. Máte možnost toho využít ke

svému posunu a možná vás to přivede i k zajímavému poznání.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jste dostatečně zkušení, potřebně vzdělaní, tedy čeho chcete, můžete docílit. Nenechte si nikým namluvit, že to či ono nemůžete. Ukažte světu, co vše umíte, co zvládnete. Možná ani sami netušíte, kde všude můžete uspět a co vše si můžete splnit.

Jelen (21. 5.- 20. 6.)

Přátelé kolem vás se nejspíš trochu změní, možná se dokonce změní celý okolní svět. Je to ale v pořádku, máte poznat nové věci, nová místa, nové lidi. Na místě jste stáli dost dlouho, je na čase jít naproti změnám. Nejspíš nebudou malé, ale udělají z vás lepšího člověka.

Datel (21. 6 – 21. 7.)

Vaši průvodci pro vás mají důležitý vzkaz. Hledejte rovnováhu. Tříštíte energii, zbytečně jí plýtváte a málo se soustředíte na to, co je důležité a podstatné. Dobře si všímejte toho, co vám jde naproti. Máte možnost dokázat velké věci, proto naslouchejte.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Tento měsíc se vám asi bude jevit nestabilní. Může se vám dokonce zdát, že se vám nic nedaří. Zastavte se a popřemýšlejte. Něco je sice špatně, ale hlavním viníkem budete nejspíš v tomto případě vy sami. Nemůžete změnit situaci ani myšlení jiného člověka, zato můžete změnit sebe.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Svět kolem vás není špatný, tedy určitě ne ve všem. Nebuďte tak podezíraví, nepřemýšlejte tolik o tom, kdo nebo co vám může ublížit. Na své životní cestě potkáte ještě nejeden nezdar, nejednu překážku. Ale to k životu patří, jinak nezesílíte, nevyrostete, nevyvinete se.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Jste dostatečně silní a vybavení potřebnou energií pro dny příští. Dokonce jí máte tolik, že ji můžete rozdávat. Podělte se o vše, co můžete předat dál. Vždyť i stromy si navzájem předávají energii, umožňují ostatním přežít a dýchat. Vezměte si z nich příklad.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Měli byste probudit svůj vnitřní hlas, najděte své vnitřní dítě. Dostane se vám odpovědí na vše, co chcete vědět. Dopředu pak můžete pokročit výrazným způsobem, dokonce být příkladem pro ostatní. Čistěte si hlavu, meditujte, relaxujte, praktikujte i další cvičení.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Pracujte především na sobě, je toho mnoho, co se máte ještě naučit, co neznáte. Nenechte se svést z této cesty jen proto, že se vám cosi zdá snazší, výhodnější. Myslete na svá přání, na své sny a snažte si je plnit. Okolí vás nejspíš bude odrazovat, ale nejedná ve vašem zájmu.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Příliš se oddáváte strachu a různým obavám. Neberte je ale jako své nepřátele. Abyste mohli probudit svou sílu, musíte si je naklonit na svou stranu. Přivítejte je jako přátele, své učitele. Mohou vám jasně ukázat, kde všude máte prázdná místa.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Vaši průvodci vám přišli na pomoc a budou vám prospěšní všude tam, kde bude třeba. Myslete na jejich přítomnost a nebojte se neúspěchu. Napoví vám, ukážou cestu. Jen byste neměli přestat věřit, že tu jsou s vámi. Zkuste si je občas vizualizovat.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Ponořte se do své mysli, hledejte v ní a nebojte se jít hodně hluboko. Vesmír vám pomůže otevřít vaše třetí oko, dost možná už tak učinil. Najdete ho uprostřed čela. Zaměřte se na tento důležitý bod a pak se znovu rozhlédněte kolem. Možná spatříte neuvěřitelné věci.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452573
DnesDnes480
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden480
Tento měsícTento měsíc3519

Partnerské weby

apartman banner