květinovýBERAN: Soustřeďte se na to podstatné, a pokud po vás bude chtít někdo něco, na co už nebudete mít čas, řekněte NE. ♥ Trocha dobrodružství vám neuškodí.

BÝK: Nadarmo se

neříká - dvakrát měř a jednou řež. Pokud budete tento den řešit něco důležitého, vyhrajete díky dobré přípravě.

BLÍŽENCI: Budete plni energie a vše vám půjde od ruky jakoby samo. ♥ Skvělý den na randění či k prožití večera ve dvou se stálým partnerem.

RAK: Hvězdy naznačují, že by pátek měl být pro vás příjemným dnem. Ačkoli se nebude dít nic zásadního, pro vás vyzní dobře.

LEV: Dejte si pozor, abyste se nedostali do problémů. Nikoho nepomlouvejte, zdržte se intrik, raději si hleďte svého. ♥ Sny můžete dovést do zdárného konce.

PANNA: Někdy se člověk může při nejlepší vůli přepočítat. To zřejmě dnes bude váš případ. ♥ I když nemáte náladu, vyrazte s partnerem za kulturou.

VÁHY: Někdo nový může vstoupit do vašeho života. Zřejmě vám bude chvíli trvat, než se s touhle změnou srovnáte. ♥ Některé věci nejde lámat přes koleno.

ŠTÍR: Připravte se na to, že dnešek bude poněkud hektický. Práce a povinností budete mít až nad hlavu. ♥ Nějaké obtíže se mohou dostavit i v lásce.

STŘELEC: Snažte se více dávat na své pocity, nevycházejte jen z toho, co vám říkají ostatní. Méně sledujte televizi. Odpověď je blíže, než si myslíte.

KOZOROŽEC: Projděte se po lese nebo jen tak v parku, běžte prostě ven. Nadýchejte se čerstvého vzduchu, energii budete brzo potřebovat.

VODNÁŘ: Čas nahrává i odvážnějším finančním transakcím. Přesto nakládejte s penězi promyšleně. ♥ Roste naděje na zajímavé seznámení.

RYBY: Potřebujete-li cosi vyřídit na úřadech, v bance, můžete dnes uspět. ♥ Pozor na hádky, mohly by mít vážnější dopad a důsledky.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2432366
DnesDnes89
VčeraVčera866
Tento týdenTento týden2484
Tento měsícTento měsíc2484

Partnerské weby

apartman banner