H5a80a99 2Slunce se pohybuje znamením Raka od 21. června do 22. července, kdy se přesune do znamení Lva. Novoluní vrcholí 13. července ve znamení Raka a je tedy důležité zejména pro jeho zrozence. Ostatním přinese témata - ženy rodu (matka, sestra, babička, tchyně), stabilita a jistota domova, rodiny a práce. Úplněk

proběhne 27. července ve znamení Vodnáře a je tedy důležitý právě pro Vodnáře. Ostatní pocítí vliv úplňku v oblasti peněz a vztahů. Mars se v době novoluní pohybuje v blízkosti Černé Luny, tím ji aktivuje. Stále více si budete uvědomovat, s kým chcete pracovat a jak toužíte žít. Zviditelní se závazky, které vám nevyhovují (svazovat vás mohou peníze, vztahy či práce). Mars se pohybuje retrográdně Vodnářem. Budete se vracet do minulosti k lidem či situacím, abyste dořešili, co je třeba. Jupiter má zpětný chod do 10. července, bral vám to, co nemá budoucnost. Jupiter je planeta štěstí a rozmachu, vždy to s vámi myslí dobře. Desátého července se otočí a vykročí vpřed, tento den bude silný a důležitý pro vaše štěstí. Merkur nabere 26. července zpětný chod. Couvat bude až do poloviny srpna. Opět vám připomene, kde nemáte vše ukončené. V této době nepodepisujte nové smlouvy. Věnujte pozornost tomu, co je třeba dodělat, dořešit z doby předchozí. Může dojít na potíže v komunikaci, hroutit se budou počítače i telefony. Doporučuji zálohovat si data. Očekávejte zpoždění v dopravě a nedorozumění mezi lidmi.

BERAN

Novoluní aktivuje témata - bydlení, rodina, domov a upevnění pracovního zázemí. Otevře vám novou cestu k životním jistotám. Začnete přemýšlet, jak a kde si vytvořit vyhovující zázemí. Můžete se stěhovat, změnit kancelář nebo práci. Úplněk vnese jasno do oblasti přátelé a známí, spolupracovníci. Černá Luna bude vytvářet nepříjemné emoce. Ujasněte si, kam chcete směřovat, co chcete pracovně dokázat a jací lidé a situace vás brzdí. Ukončete vše nevyhovující. Mars se pohybuje ve zpětném chodu. Choďte mezi lidi, které máte rádi, k nimž chcete patřit. Zapátrejte v minulosti, co lze změnit, udělat jinak. Využijte konexe a známosti pro budoucí projekty. Do života se vám vrátí důležitá osoba z minulosti, která změní vaši budoucnost. Díky pomoci druhých si můžete splnit své sny.

BÝK

Novoluní vám otevírá témata - cestování a vzdělávání. Můžete si koupit nové auto, naplánovat cestu za vzděláváním. Dařit se vám bude na úřadech, vše zařídíte a vytelefonujete. Úplněk vnese jasno do oblasti práce a kariéry. Můžete ukončit určitou aktivitu nebo práci. Uvědomíte si, kam se chcete pracovně nasměrovat. Mars je ve zpětném chodu a působí na oblast pracovních aktivit a kariéry. Pocítíte ctižádost a snahu prosadit se nejen v práci, ale i ve společnosti. Snažte se udělat vše, co jste si v minulosti naplánovali. Dořešte pracovní tématiku a začněte znovu a jinak. Černá Luna bude vytvářet nepříjemné emoce, které bolí. Potřebujete mít jistotu, a tu byste svým rozhodnutím mohli ztratit. Musíte však konat.

BLÍŽENCI

Novoluní vám přinese nové možnosti - jak vydělat peníze, jak si zvýšit prestiž. Otevírá se vám cesta k lepším výdělkům a ke stabilitě. Úplněk uzavře určitou úřední záležitost. Vnese jasno do témat, která souvisejí s cizinou a rozšiřováním vědomostí. Černá Luna bude vytvářet nepříjemné emoce v souvislosti s penězi, které vlastníte se společníkem nebo partnerem, s úřady či soudy. Mars ve zpětném chodu aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím a soudními záležitostmi. Bude potřeba vrátit se k nedořešeným situacím. Můžete očekávat zprávy týkající se dětí, pracovního nebo životního partnera.

RAK

Červencové novoluní je pro vás nejdůležitějším v tomto roce. Otevírá vám novou životní cestu. Dostanete příležitost k realizaci svých projektů. Můžete tvořit, do života vám vstoupí nový pracovní nebo životní partner. Také kdo touží po dítěti, má šanci uspět. Úplněk vám zvýrazní témata - transformace, peníze, které vlastníte s další osobou nebo bankou. Černá Luna bude vytvářet nepříjemné emoce, můžete někoho ztratit nebo přijít o peníze. Velmi opatrně proto při podepisování smluv a dohod. Mars ve zpětném chodu aktivuje situace, které povedou k proměně vaší duše. Otevře nějaké situace z minulosti týkající se financí, sexu či okultismu, napojení na smrt nebo nějaké duchovní směry. Budete řešit majetkové a úřední záležitosti (půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy). Může k vám dorazit zpráva ohledně peněz, které vám někdo dluží.

LEV

Novoluní vám připomene minulost. Musíte ukončit vše, s čím nejste spokojeni, odstranit nevyhovující situace. Budete přemýšlet a rekapitulovat, co se nepovedlo, kde zabrat. Začnete se připravovat na novoluní ve vlastním znamení, které nastane 11. srpna. Pomůže vám zrealizovat plány. Úplněk vnese jasno do sféry vztahů. Můžete ukončit nebo podepsat smlouvy z minulosti, které jste již řešili. Úplněk uzavře partnerství, udělá čistku mezi vašimi přáteli, spolupracovníky. Někteří odejdou, i když to může bolet, jiní přijdou. Černá Luna je v akci a přináší bolestivé emoce. Vztahové téma máte na programu do podzimu. Mars ve zpětném chodu vám připomene ujednání, smlouvy a dohody. V této souvislosti aktivuje vztahy na všech úrovních. Musíte domluvit nové podmínky v pracovní oblasti, podepsat staronové smlouvy. Očekávejte návrat osoby z minulosti, se kterou lze obnovit pracovní vztah. Merkur ve zpětném chodu putuje vaším znamením. Budou se vám do života vracet nevyřešené situace z minulosti, budete hodně telefonovat, psát. Planetka Ceres se pohybuje tématem peněz a hodnot. Zapracujte na svém finančním ohodnocení, udělejte vše pro lepší budoucnost.

PANNA

Novoluní vám otevře cestu k novým přátelům nebo do společenství, kam chcete patřit. Můžete si splnit své sny. Venuše, planeta krásy a hodnot, se pohybuje vaším znamením, díky tomu budete nepřehlédnutelní a všude se o vás bude mluvit. Využijte toho. Ve spojení s planetkou Ceres dostanete zabrat, ale bude vám to ku prospěchu. Úplněk ukončí a vnese jasno do oblasti nějaké spolupráce. Dodělejte proto do úplňku vše, co jste slíbili. Černá Luna je v akci a přinese vám bolestivé emoce v souvislosti s partnery, spolupracovníky, tvorbou nebo dětmi. Je třeba dokončit vše započaté. Pozor si dejte na psychiku, její oslabení vám může přinést nemoc. Mars ve zpětném chodu vás zahltí prací, zejména té nedokonané. Zvýšená aktivita se bude točit kolem zvažování nové spolupráce, ale také plnění úkolů, které jste odsouvali. Věnujte se tématu zdraví a zdravé výživy. Do života se vám vrátí osoba, se kterou jste již v minulosti spolupracovali, případně starší pracovní aktivita.

VÁHY

Novoluní vám otevírá možnost pracovního postupu nebo nové práce, nasměruje vás k lepším zítřkům. Hledáte-li novou práci, najdete ji. Můžete očekávat kariérní vzestup. Úplněk vnese jasno do oblastí partnerství a děti. Uzavřete nějakou situaci související s potomkem. Černá Luna je v akci a přinese vám bolestivé emoce spojené se ženou rodu (sestra, matka, dcera) a domovem. Můžete se stěhovat, prodávat dům či byt. Černá Luna vám bere domov nebo ženu z rodiny (například dojde k osamostatnění dospělé dcery, prodáte rodný dům), můžete mít z této nestabilní situace strach. Mars ve zpětném chodu aktivuje témata - děti, partneři a tvorba. Měli byste dořešit záležitosti z minulosti, které se jich týkají. Období ale přeje zkouškám, přijímacím řízením nebo pohovorům, které jste domlouvali dříve. Můžete se znovu setkat s důležitou osobou, se kterou jste již pracovali.

ŠTÍR

Novoluní vám ukáže nové možnosti v oblasti vzdělávání, rozšiřování vědomostí. Doba bude ideální k vyjednávání na úřadech. Můžete plánovat dovolenou do cizí země. Úplněk vnese jasno a uzavře cosi v oblastech - stabilita, bydlení a pracovní zázemí, rodina (zejména ženy v rodině). Černá Luna je v akci a přinese vám bolestné emoce spojené s komunikací (zvláště se sourozenci). Mars ve zpětném chodu způsobí, že se zaměříte na budování domova nebo pracovního zázemí. Pocítíte chuť vše organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete usilovat o zvýšení životní stability, zatoužíte udělat něco pozitivního pro své zdraví. Čeká vás do budoucna stěhování nebo změna pracovní aktivity.

STŘELEC

Novoluní vám přinese peníze od jiné osoby či banky. Můžete něco výhodně prodat, získat dědictví či dar, dostat hypotéku. Ovšem pozor, peníze jsou nyní pod vlivem Černé Luny, musíte být opatrní, abyste o ně obratem nepřišli. Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí z minulosti. Ukončí vše související s cestováním, dopravním prostředkem, vzděláním, okolnosti vás doženou k řešení těchto záležitostí. Černá Luna je v akci a přinese vám bolestné emoce ve spojení s financemi a majetkem. Mars ve zpětném chodu působí na oblasti - komunikace, přesuny a cesty. Zvýšená aktivita se bude týkat také úředních záležitostí. Můžete čekat zprávu spojenou se sourozenci. Budete sdělovat své názory a projevovat se. Do podzimu se nezastavíte, ale čekají vás láska a peníze.

KOZOROŽEC

Novoluní vám přinese nové smlouvy, dohody a vztahy. Dostanete příležitost navázat nový pracovní či partnerský vztah. Budou nastaveny nové vztahové podmínky. Kdosi důležitý vám jde do života. Změníte lidi kolem sebe, můžete se přestěhovat, změnit práci nebo společenství. Dostanete se tam, kam chcete patřit. Úplněk uzavře nějaké finanční záležitosti, vnese jasno do oblasti peněz. Vlivem záležitostí, které se k vám vracejí z minulosti, si uvědomíte svou hodnotu. Peníze budete řešit i nadále – až do jara 2019. Černá Luna je v akci a přinese vám bolestné emoce spojené s pocity méněcennosti. Mohou vás trápit pochybnosti, nespokojenost se životem, strach z chudoby. Mars ve zpětném chodu působí ve sféře - peníze, majetek a hodnoty. Musíte si dát do pořádku život, změnit vše nevyhovující.

VODNÁŘ

Novoluní vám nabídne možnost nové spolupráce, nasměruje vás ke zlepšení psychického a fyzického zdraví, nastolí vám nový životní styl. Úplněk ukončí některé životní situace a vnese jasno do vztahů pracovních i partnerských. Můžete uzavřít nové dohody a smlouvy, nastavit nové podmínky. Cosi důležitého z minulosti se vám vrátí k dořešení. Černá Luna je v akci a přinese vám bolestné emoce spojené s ukončením určité životní kapitoly. Mars ve zpětném chodu putuje vaším znamením, dodá vám energii. Zaměříte se na sebeprosazení. Budete mít hodně práce, přesto můžete mít dojem, že stagnujete. Nejprve musíte dořešit vše kolem své osoby, až poté se pohnete dál.

RYBY

Novoluní vám umožní najít nového pracovního nebo životního partnera. Toužíte-li po dítěti, využijte tento čas. Můžete tvořit, budete sklízet plody své práce. Je před vámi ale také hodně povinností. Úplněk ukončí vše nevyhovující. Budete rekapitulovat svůj život a úplněk vám pomůže se vším, co je třeba uzavřít. Zřejmě ukončíte své působení v nějaké skupině osob. Můžete se přesunout pracovně, přestěhovat, změnit prostředí, v němž žijete či působíte. Mars ve zpětném chodu se pohybuje tématem odstraňování, ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou půjde o práci, spolupráci nebo nějakou obchodní činnost. Mars také může vytáhnout na povrch něco důležitého z minulosti. Tajní nepřátelé a pomluvy budou v akci. Dozvíte se nějaké tajemství, odkryje se cosi, co mělo zůstat pod poličkou, jak se říká.

Astroložka Daniela Hannah – www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2459170
DnesDnes345
VčeraVčera622
Tento týdenTento týden2296
Tento měsícTento měsíc10116

Partnerské weby

apartman banner