dtskBERAN: Přebytek fyzické energie využijte. V domácnosti určitě najdete místo, které si zaslouží vaši péči. Při úklidu si pročistíte hlavu a přijdete na jiné myšlenky.

BÝK: Pro dnešek vám

hvězdy připravily úspěch na poli financí. Třeba se právě dnes dovíte, že se vám vrátí přeplatek za energii nebo za vodu.

BLÍŽENCI: V oblasti financí dnes můžete i trochu zariskovat. Sázku berte jen jako hru, ve které dnes dost možná budete úspěšní. Vsaďte na svá čísla.

RAK: Držte se dál od všech obchodů. Rozhodně se dnes nepouštějte do větších investic, je velmi pravděpodobné, že byste prodělali velké peníze.

LEV: Nechte pomluvy a intriky stranou, buďte jen nestrannými pozorovateli. Ať si každý zamete před svým prahem. ♥ Řekněte si o to, co chcete slyšet.

PANNA: Snažte se vyvarovat toho, abyste se do něčeho pouštěli pod tlakem. Nic dobrého by z toho nevzešlo. ♥ Hvězdy soudí, že dobrými partnery můžete být se Štíry.

VÁHY: Štěstí přeje odvážným. Nové věci, které za vámi přicházejí, byste měli chytnout za pačesy, jak se říká. ♥ Neutrální den.

ŠTÍR: Některé požadavky na pracovišti se vám budou zdát nad vaše síly. Ale nedejte na sobě nic znát, zatněte zuby. ♥ Máte rande? Hvězdy soudí, že se máte na co těšit.

STŘELEC: Nebojte se poradit, pokud s něčím nemůžete pohnout. Nemáte patent na rozum a mnohdy vás i blízcí mohou překvapit racionalitou a vědomostmi.

KOZOROŽEC: Pusťte se do práce, dnes máte možnost pořádně zahýbat s mnohými náročnými úkoly. Navíc vaše píle bude také náležitě oceněna.

VODNÁŘ: Můžete rozjet nové plány, podnikatelské aktivity, zvláště týkají-li se sociální sféry. ♥ Snažte se zklidnit emoce.

RYBY: Když na určité věci pozměníte náhled, názor, mohli byste na tom možná i vydělat. ♥ Pamatujte, že soužití je vždy o toleranci.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469867
DnesDnes282
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden282
Tento měsícTento měsíc1497

Partnerské weby

apartman banner