anděl...

Váhy – ochranný anděl Ariel

Patříte-li mezi pracovité a zodpovědné Váhy, budou plody vaší píle velmi sladké a už v půlce měsíce si užijete pocity pohody a zadostiučinění. Nesmíte ale usnout na vavřínech, jinak se vám to vrátí v tu nejméně vhodnou chvíli. Každopádně si užijte krásné dny, odpočívejte a rozmazlujte své

milované, neboť si to zaslouží. Také jim více naslouchejte, dozvíte se důležité informace pro docílení harmonie v rodině či vztahu. Třeba jen to, po čem touží a co by jim udělalo opravdovou radost.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Máte jisté plány, které však mohou být poněkud finančně náročnější. Buďte však opatrní a úplně se nevydejte z peněz, protože později přijdou velmi lákavé možnosti investic či nákupů. Mrzelo by vás to víc, než si dovedete představit. Možná by mohlo jít o koupi něčeho, po čem už dlouho toužíte. Vyplatí se vám jistá dávka chladnokrevnosti a rozmyslu, i když vaše srdce bude plesat. Nedávejte proto najevo své emoce, snažte se o racionální přístup. Jásat můžete, až bude vše řádně a v pořádku dokončeno.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Toto období s letním slunovratem přinese řadu možností, které by mohly být velmi nadějné. Vždy ale myslete na to, že „není všechno zlato co se třpytí“, a to i v případě, kdy budete okouzleni leskem velmi výmluvné a světem protřelé osoby. Buďte sice otevření, ale i obezřetní. Vaši andělští ochránci vám ukáží správnou cestu, nemusíte mít obavy, že uděláte nějaký přešlap. Více dbejte na své zdraví, zbytečně se nepřetěžujte a nevystavujte stresovým situacím. A pokud přijde únava, včas tzv. zatáhněte za ruční brzdu.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Očekávejte měsíc plný vzruchu, událostí a aktivit. Můžete se vydat do míst, která jste chtěli již delší dobu navštívit, nebo se pustit do nových pracovních projektů. Každopádně počítejte s tím, že mnozí lidé už jsou naladěni letně a plánují dovolené, a tak by se vám mohlo mnohé zkomplikovat nesoustředěností zainteresovaných osob. Dbejte tedy vždy na srozumitelnou komunikaci, veškeré dokumenty si ukládejte a pro jistotu si vše dvakrát ověřujte. Pak se můžete těšit na příjemný zisk či jiné bonusy…

Článek v plném znění najdete v příloze TÝDENÍKU SPIRIT číslo 25!

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2426157
DnesDnes646
VčeraVčera709
Tento týdenTento týden1355
Tento měsícTento měsíc21636

Partnerské weby

apartman banner