Beran
Prosazujte svoje názory
Vsaďte na to, co umíte, a tím se pro sadíte. Bude-li třeba, hovořte o tom, co vás napadne. Vaše cesta je víc než správná. Prosazujte proto svoje, neboť později už takovou možnost nemusíte dostat.

Býk
Nezůstávejte sami!
Udělejte vše pro to, abyste se vyhnuli existenčním problémům. Bude-li třeba, zadlužte se u známých ještě zavčasu. Stále komunikujte s okolím. Samota je pro vás v tomto čase nepřítelem číslo jedna.

Blíženci
Myslete na finance
Máte-li možnost, vydělávejte jak jen to bude možné, třeba i přiměřeným rizikem. Pozor na hazard. Ve svých činech buďte důslední, váhavost vás může připravit nejen o plody vaší práce, ale i o zdraví.

Rak
Štědrost se vám vyplatí
Buďte odolní, názorově stabilní a okolí vám projeví svoji přízeň. Sami budou někteří lidé potřebovat vaši podporu. Čtěte literaturu, která oživuje jejich sféry. Buďte štědří také ke známým a k blízkému okolí.

Lev
Budete patřit mezi vítěze
Zvládnete ledacos, včetně soudních stání či nepříjemných úředních jednání. Staňte se vítězi všude tam, kde to bude alespoň trochu možné. Tak zvládnete, jak asi cítíte, onu nepřízeň osudu.

Panna
Komunikace je víc než nutná
Komunikací můžete dojít k úspěchu a k většímu objemu finančních prostředků. Stanovte si, čeho chcete dosáhnout. Musí to však vycházet z vašeho nitra, jinak minete příznivý výsledek. Pomluv si nevšímejte.

Váhy
Nezůstávejte doma!
Máte vyjasněno, co je pro vás v těchto dnech důležité. Řiďte se tím a vyhnete se nepřízni osudu. Zúčastňujte se společenských akcí, večírků a jiných zábav za účelem nových obchodních kontaktů.

Štír
Doba vhodná pro finance
Budete ochráněni před jedem nesmyslných osobních kontaktů. Přizpůsobte se tomuto trendu střídmostí, ukázněností a smysluplnou činností. Lidé ve vašem okolí vám v tom budou nápomocni. Vydělávejte peníze.

Střelec
Optimismus berte jako vzpruhu
Využijte času k nahromadění "zásob" na hubenější dny. Zároveň vyhledávejte ten správný směr pro svou energii a činnost. Optimismus berte vážně, neboť se pro vás může stát kompasem.

Kozorožec
Nezaváhejte ani na chvíli
Vsaďte na svoji vůli, na prosazování svých zájmů. Dosáhnete tím toho, co potřebujete pro snadnější život. Jděte vpřed, zaváháte-li, projeví se to třeba nemocí nebo jinou překážkou.

Vodnář
Nápady se jen pohrnou
Budete překvapeni mnoha nápady, které se vám nabídnou k realizaci. Vyberte to, na co skutečně máte a nerozptylujte se klamnými cíli. Věřte těm, co pro vás skutečně něco udělali.

Ryby
Před vámi je důležité rozhodnutí
Čeká-li vás rozhodnutí, ať už ve hmotné či duchovní sféře, určitě je dotáhněte do konce. Nedůslednost může mít značně nepříznivé výsledky. Určitých rýpavých reakcí známých si raději nevšímejte.
(han)


 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501416
DnesDnes385
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4106
Tento měsícTento měsíc12762

Partnerské weby

apartman banner