Beran
Aktivita se vyplatí
Ve svém dalším životním období buďte dostatečně aktivní. Tím, že budete mluvit s lidmi kolem, získáte řadu úspěchů. Díky tomu budete pracovat i s věcmi, které vám dosud unikaly. Možná půjde o jistá tajemství, možná o nahléd nutí do zákulisních intrik - ať už v zaměstnání nebo v jiných oblastech života. Pokud budete ve chvílích rozhodování váhat, může se vše obrátit proti vám.

Býk
Máte šanci na zlepšení
V případě problémů je veliká šance na zlepšení. Může se stát,že budete vnímat věci, které jiným očím zůstanou skryté. Rozhodujte se podle morálních hodnot. Věrnost je vaším atributem číslo jedna. Dostaví se úspěchy, které budou výsledkem vašich dřívějších snah a skutků. Máte-li k tomu předpoklady, dosáhnete i magického působení.

Blíženci
Pozor na intriky
Spolehněte se na svoji výdrž a odolnost. Budete ji potřebovat jako prostředek ochrany před negativními vlivy, před intrikami a podobně. Spolehněte se na duchovní sféru. Podaří se vám řešit důležité problémy, a to nejenom krátkodobé, ale i ty, které potrvají dlouhou dobu. Pokud ve vás dřímá touha, která se v minulosti nerealizovala, pak nyní máte šanci na její vyplnění.

Rak
Nezapomínejte na důslednost
Po dlouhé době se objeví výsledky vaší práce, které jste započali kdysi dávno. Buďte proto dostatečně důslední v realizaci svých výsledků. Je to důležité, neboť vám hrozí období nedostatku a nouze - zřejmě na materiální úrovni. To bude, kromě jiného, vyžadovat vůli a trpělivost. Bude-li třeba, pomáhejte bližním, a to i slovem. Uvidíte, že slovo je někdy více než materiální pomoc.

Lev
Objevte kořeny problémů
Podívejte se do minulosti a objevte kořeny problémů, které vás nyní s velikou pravděpodobností pronásledují. Půjde však zároveň o prověřování vašich postojů, odhodlání překonávat trable a o vaši vnitřní sílu. Je předpoklad, že uspějete. Pak vás čekají poměrně příznivé záležitosti, možná i dostatek peněz. Neznamená to ale, že zmizíte, abyste si někde užívali. Naopak, bude zapotřebí, abyste prostředky použili k dalším důležitým životním krokům.

Panna
Spolehněte se sami na sebe
Je třeba, abyste naplnili to, co je po vás žádáno. Z duchovního hlediska jde o rozhodnutí, z hmotného hlediska o změnu prostředí, v němž se pohybujete. Někdo to bude vnímat ale jen jako normální služební cestu nebo výlet. Na těchto "cestách" vás bude doprovázet ochrana z vyšších sfér, která brání živé i "mrtvé". Zároveň ukazuje správný směr a dodává sílu. Spolehněte se tudíž i na vlastní odolnost a trpělivost. V mnohém vám to pomůže.

Váhy
Čekají vás překvapení
Počátek týdne bude o dobrých zprávách, které naznačující, že budoucnost bude skvělá. Ovšem pozor, zřejmě se události nebudou ubírat směrem, který očekáváte, nýbrž cestičkami řízenými vyššími sférami. Na nich budete překvapováni záležitostmi, které se dosud vymykaly z vašeho vnímání. Nových věcí se však nelekejte, neboť jste již na ně vnitřně připraveni. Až je naplníte, očekávají vás „běžné“ věci, jako je například spokojený rodinný život.

Štír
Velké změny na obzoru
Čekají vás veliké změny, dá se říci, že téměř zásadní, povedou ve vašem životě k neskutečným událostem. Půjde o obnovu vnitřních sil a o proměnu vaší osobnosti. Nabídnou se vám nové obzory, nové směry. Bude záležet na vás, jak dalece využijete nabízených možností. Čím lépe se jich "zmocníte", tím větší budou výsledky. Podle toho se projeví radost z rodinného života, oblíbenost mezi známými a užívání si slastí hmotného světa.

Střelec
Mějte aktivní přístup
Dostane se vám mnohého, pakliže naplníte osud, který je vám dán. Půjde o aktivní přístup k lidem a k jejich starostem. Můžete si dovolit hodně mluvit, neboť vše spěje k tomu, abyste díky komunikaci dospěli k úspěchu a zřejmě i k penězům. Osud stojí na vaší straně. Kolem poloviny týdne se vám dostane varování před nepříjemností. Spojte síly se skutečnými přáteli. I přes dramatické záležitosti vám to pomůže k transformaci vaší osobnosti.

Kozorožec
Vyhněte se problémům
Život vás postaví do konkrétních situací. Pokud se tomu budete bránit, můžete mít značné problémy. Pozor na zdravotní problémy. Návštěva lékaře není od věci. Splníte-li, co je třeba, pak máte velké šance na úspěšné řešení jistých záležitostí. Určitě se toho držte, protože závěrem týdne vám hrozí jisté nepříjemnosti. Můžete se jim ale vyhnout.

Vodnář
Očekávejte emoční naplnění
Počátek týdne bude u vás poznamenán hojností materiálního zabezpečení a dostatkem emočního naplnění. Přijde však moment, který vás může donutit k orientaci na duchovní záležitosti. To se týká mnohých oblastí lidského života a jistých tajemných záležitostí. Důležitým prvkem bude láska k vaší osobě, a to na různých úrovních. Bude třeba umět si vybrat.

Ryby
Vše potřebné dokončete
Štěstí nad vámi bude držet ochrannou ruku. Projeví se to mimo jiné i tím, čemu se říká "štěstí v neštěstí", ať už se bude jednat o nehody, úrazy či fyzické útoky na vaši osobu. Může ale jít i o dokončení úředních záležitostí v dobrém slova smyslu. Jestliže se vám podaří získat materiální či finanční prostředky, vězte, že vám to neublíží. Pak budou následovat poměrně zvláštní věci. Těm se nedivte. Je třeba vědět, že existuje cosi, čemu se říká "něco mezi nebem a zemí".
(han)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476981
DnesDnes172
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3322
Tento měsícTento měsíc8611

Partnerské weby

apartman banner