Beran (21. 3. – 20. 4.)
Je začátek nového roku a problémy, se kterými jste se trápili loni, se zdají mnohem menší. Některým lidem sice ještě nedokážete odpustit, ale musíte se s tím nějak vyrovnat. Peněžní operace nepůjdou nejlépe, nespěchejte a zbytečně neriskujte. Brzy bude situace lepší. Vaše posta vení ve firmě se stabilizuje, zdá se vám vše přímo ideální. Ale tento pocit si nechte pro sebe, neříkejte ho nahlas, závistivci a nepřející se najdou všude.
Berani narození mezi 21. a 31. 3. by si měli vzpomenout na své začátky, kdy nevěděli, co a jak mají komu říci. Méně jste mluvili a více dělali. Vraťte se k této zkušenosti, abyste se zbytečně nedostali do nějaké pasti. Beranům narozeným od 1. do 10. 4. už delší dobu tělo předává signály, aby na sebe byli opatrnější. Měli by pouvažovat o svém jídelníčku.. Neseďte do noci u internetu, nejezděte všude autem. Potřebujete pohyb! Berani narození od 11. do 20. 4. se snažili udělat pro partnera co nejvíce, ale vztahy nějak nevycházejí. Láska se vzdálila kamsi do minulosti a vy stojíte na rozcestí a nevíte, kterou kam dát. Uvědomte si, že každý má právo na svůj život a nikdy vám nikdo nepatří.

Býk (21. 4. – 20. 5.)
Tak rádi byste se dívali s důvěrou do budoucnosti, ale nějak to nejde. Přijde nějaká novinka shora, nejspíš nadřízení. Každopádně se s vámi bude hýbat jako s figurkou na šachovnici. Příliš se vám to líbit nebude, ale nakonec se s tím smíříte. Postupně začnete vidět i určité klady. Býci první dekády si koncem měsíce uvědomí, že se dostali k celkem bezpracnému zisku, ale dobrý pocit bude chybět. Budete se muset rozhodnout, zda se protivit osudovým změnám či nikoli. Býci narození od 1. do 10. 5. by měli přestat listovat Domácím lékařem, nic jim není. Buďte rádi, že tomu tak je. Nedumejte nad každým šedivým vlasem a každou vráskou, čas se zastavit nedá. Býci narození v poslední třetině znamení by měli užívat při rozhovoru s partnerem ta nejkrásnější slůvka. Nestyďte se za své city. O důvěře mezi vámi dvěma není třeba mluvit každý den. Nechtějte neustále předkládat důkazy, kde partner byl, s kým, co tam dělal atd. To by přestalo brzy bavit každého.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)
Nejste zcela v pohodě, myslíte na úplně jiné věci než na práci. Potřebujete si udělat plán, kterého se budete držet. Zatím vám všechno připadá dost neurčité, nejasné a nerealizovatelné. Snad ještě stále slavíte s kolegy příchod nového roku. Stejně si zatím ani nepřipouštíte své protivníky, s tím začnete, až přijdou. Víte ale, co chcete a kam se musíte dostat.
Blíženci narození mezi 21. 5. a 1. 6. by neměli zapomínat na své zdraví. Dávejte větší pozor na to, co jíte, pijete a co vůbec děláte. Relaxační koupel vám udělá dobře. Zvolte si do koupele bylinku, která vám bude vonět. Vnímáte partnera jako nejbližší osobu a žádné konflikty a krize nehrozí. Blíženci narození mezi 2. 6. a 11. 6. by si měli doma dávat pozor na techniku – na mobilu máte určitě vzkazy, které by si partner mohl všelijak vysvětlit. Pozor při jízdě autem, namrzlé úseky a zatáčky by se mohly vymstít při závodě s časem. Bez problémů letošní rok rozhodně nebude. Pro Blížence narozené po 11. 6. je práce koníčkem, nechte si ale prostor i pro soukromý život. Potřebujete dobít energii. Ani diety nejsou v tomto období vhodné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)
Začíná leden a s ním nekonečný každodenní kolotoč. Do práce jste se už těšili, chyběl vám denní kontakt s lidmi. Doma je doma, ale rádi si připadáte důležití a potřební. Máte už své zkušenosti, víte, kam sáhnout a co kde najít. Pro tohle si vás ostatní cení. Ve firmě, kde pracujete, mnoho záleží na komunikaci s lidmi. Výsledky záleží i na tom, jakou máte náladu, měli byste se víc hlídat, jinak si lidi odradíte.
Pro Raky narozené v červnu končí období jistot, budou se s tím muset vyrovnat. Zatím nic optimistického nevidíte, věříte v zázrak, ale raději se začněte rozhlížet po novém místě. Tíží vás starosti a najednou se cítíte staří. Popřemýšlejte, kde dobít energii. Raci narození od 1. do 11. 7. v minulosti po zdravotní stránce mnohé podcenili. Pokud chcete být zdraví, měli byste svůj postoj rychle změnit. Raci narození po 11. 7. začnou vnímat vztah k partnerovi jako podivné prázdno. Řešíte čistě věcné povinnosti, ale láska se někam vytratila. Už je načase ji začít hledat. Půjde to, nebojte se, jen udělat první krok.

Lev (23. 7. – 23. 8.)
Neměli byste se na začátku roku znepokojovat žádnými změnami na pracovišti. Měli byste přijmout řád, který zde panuje. Konec roku nebyl nejlepší, nyní jste v jiném příběhu. Nevíte sice, s jakými herci se máte setkat a o čem se bude hrát, ale jste přesvědčeni, že tohle bude kvalitnější dění než vloni.
Lvi narození v červenci dostanou úkol, se kterým si zpočátku nebudou vědět rady. Ale zvládnete to, chcete přece kolegům a nadřízeným ukázat, co ve vás opravdu je. Není nutné, abyste přemýšleli o předsevzetích do nového roku, stejně je nesplníte. Raději opravdu poslechněte své tělo a ničím si zbytečně neubližujte. Vypadá to na vleklejší problémy. Také Lvi narození od 1. do 11. 8. by měli navštívit lékaře a poslouchat jeho rady. Navíc žijete ve vztahu, který vás nejspíš zcela nenaplňuje. Věříte, že už zítra se něco změní, ale sami pro to také musíte něco udělat! Lvi narození od 11. do 23.8. nebyli někdy v minulosti k partnerovi zcela upřímní a to teď začíná komplikovat vztahy. Nyní chcete hrát pouze s čistými kartami, ale bude to stát hodně úsilí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)
Vychází vám nádherná hvězda s poselstvím do nového roku. Nesmíte nic předem vzdávat. Máte jasný směr, toho se držte. Nedejte na řeči závistivých lidí, kteří si nedokážou představit, co se skrývá za vaší prací. Občas se před vámi nějaká překážka objeví, ale zdoláte ji. Měli byste svým vlastním projektům více důvěřovat, jste jejich součástí.
Panny narozené v srpnu mají nové plány a aktivity, ovšem nemůžete být současně na dvou místech. Vyberte si, rozhodněte se pro jednu správnou cestu. Uvědomte si, kde jste dosud dělali chyby a snažte se jim vyhnout. Panny narozené mezi 1. a 11. 9. by si měly dávat pozor, hrozí úraz. Nechtějte se před druhými předvádět. Bolesti hlavy, které mohou přecházet až do migrény, vás poněkud zastaví. Panny narozené po 11. 9., které by chtěly do nějakých transakcí vstupovat jen se zištnými úmysly, by měly vycouvat. Čeká je jedině zklamání a ztráta peněz.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)
Do nového roku vstupujete vyčerpaní, mnoho energie spotřebovala snaha splnit všechny požadavky do konce prosince. Kolik námahy a organizačního úsilí jste museli vynaložit! Nyní nastalo jakési zpomalení, jako kdyby se objevily nepředvídané překážky. Budete se muset o dalším postupu poradit s někým zkušenějším, nebo si pár dní počkat, až se všechno zase rozjede.
Váhy narozené v září jsou nyní na vedlejší koleji. Nevadí, zůstane čas na přemýšlení, co se stalo. Koncem měsíce se vše vrátí na správnou cestu, dokonce dostanete šanci si přivydělat. Váhy narozené mezi 1. a 12. 10. si komplikují svůj zdravotní stav nepříliš čistými myšlenkami. Kdybyste mysleli pozitivně, už byste byli v pořádku. Ani sebelepší vitaminové bomby vám nemohou tak pomoci jako pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu, a hlavně dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Váhy narozené po 12. 10. by měly být opatrné na silnicích, ať už jste řidiči nebo chodci. V partnerském vztahu se vám nedaří, nikoho nezajímají vaše problémy. Nesmíte však zoufat, je předpoklad, že za nějakou dobu vyjde slunce i pro vás.

Štír (24. 10. – 22. 11.)
Vánoce vás finančně vyčerpaly. Budete muset vyvinout větší úsilí v práci. Každé rozhodnutí zvažujte s pokorou, vnímejte všechny souvislosti. Tak pochopíte, že existuje vyšší rozměr a mnoho problémů vám bude připadat malicherných. Musíte myslet hlavně na budoucnost. Nemá ani smysl snažit se polepšit si podvodem, každá lež se prozradí.
Štíři narození mezi 24. 10 a 1. 11. si zahrávají se svým zdravím a riskují. Lékař vám ale pomůže jen z poloviny, druhou polovinu tvoří myšlenky a ty mají obrovskou sílu. Nebojujte se sebou ani s časem, uvědomte si, že všechno má své řešení. Štíři narození 2. až 11. 11. by kolem sebe neměli stavět hradbu. S partnerem zažíváte zvláštní vztah, jako byste se k sobě přiblížili zcela jinak. Všímáte si detailů, které vás dříve nezajímaly. Podělte se o své poznatky, láska je citový náboj, nedokázali byste bez ní žít. Štíři narození po 11. 11. teď více než jindy věří v krásu a lásku. Když jste sami, nepochybujete o ideálech mezi lidmi, ale jakmile vyjdete z domu, jako byste na sebe vzali brnění. Je to výrazný rozpor. Najdete ideální hranici?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)
Svou práci máte rádi, jste zdatnými pracovníky, ale nesmíte cítit, že je to jen povinnost. Potřebujete tvůrčí rozlet, možnost využít vlastní důvtip a inteligenci. Přijímejte ale všechno, co se děje, jako to nejlepší. Mluvte s ostatními, ale své plány si ještě nechte pro sebe a dále je promýšlejte. Po zdravotní stránce hrozí problémy s krkem. Zkuste pít bylinkové čaje a udržujte tělo v přirozené teplotě.
Střelci narození v listopadu by si měli uvědomit, čím si uškodili a chybu neopakovat. Netrápí vás nedostatek financí, krizi jste už překonali. Ale s partnerem se zato nějak míjíte. Snad tomu nahrává i váš pracovní program, vracíte se pozdě domů a nechcete rušit. Také Střelci narození mezi 1. a 11. 12. by měli pouvažovat, zda je jejich přístup k partnerovi správný. Rodina je pro vás důležitá, je to vaše zázemí, místo, kde si můžete o všem promluvit a odpočinout si. Střelci narození po 11. 12. by teď rádi prosazovali své názory a přístupy, ale jsou to jen vaše rozhodnutí, váš směr, vaše cesta. Nepovažujte se za oběť, když se chvíli neděje něco podle vašich představ. Každou situaci musíte nejdřív pochopit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)
Hned na začátku nového roku budete zaskočeni nepříjemnou zprávou. Její obsah vás rozruší, budete zvažovat jednání s právníky. Byli jste nechtíc vtaženi do situace, o kterou vůbec nestojíte. Musíte se bránit. Krize v práci vás zaskočila, takový vývoj jste nečekali. Jiné řešení než otevřený boj se vám nenabízí. Jen nesmíte zmizet do soukromí, to by bylo přiznání a porážka.
Na Kozorohy narozené v prosinci čeká v rodině závažný zdravotní problém. Moc dobře vám udělají bylinkové čaje. Měli byste dodržovat pitný režim. Kožní problémy jsou projevem vašeho vnitřního napětí. Rychle se srovnejte, vše zmizí. Kozorozi narození od 1. do 10. 1. ještě nedávno uvažovali o samostatné cestě životem. Nyní je vše jinak – ve vaší blízkosti se objevil člověk, který vás přitahuje. Nepospíchejte, nechte všemu volný průběh. Kozorozi narození po 10. 1. by neměli zapomínat, že hvězdy naznačují, ale život si každý formuje sám.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)
V tomto roce obecně byste se neměli příliš spoléhat na spolupracovníky, největší síla je ve vás. Máte si víc věřit, nepochybovat už o svých schopnostech. Nediskutujte o svých plánech s kolegy, nikdo z nich vám není schopen správně poradit. Sami toho totiž víte mnohem víc než oni. Začínáte vnímat v práci napětí, ale nějak se tím nechcete zatěžovat. Zvážíte všechna pro a proti na své cestě a v podstatě se rozeběhnete dál nevídaným tempem.
Zmatky v životě Vodnářů narozených v první dekádě znamení se uklidnily, můžete se soustředit na práci, nezapomínejte na termíny. Neočekávejte uznání, spíš se stáhněte do ústraní. Povinnosti zkraťte a vydejte se tam, kde vás to baví. Vodnáři narození od 1. do 10. 2. by měli čas od času konzultovat své zdravotní potíže s někým z blízkým. Důležité je pozitivní myšlení. Vystupujte před partnerem tak, aby nezapochyboval, že právě on je tím jediným, koho milujete. Vodnáři – zrozenci v třetí dekádě znamení – by si měli dát pozor na stereotyp v partnerských vztazích. A pozor – občasné dobrodružství nebývá vždy jen dočasné.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)
S novým rokem byste měli začít úplně jinak. Uvědomte si, jak zbytečně jste se loni trápili, kolik jste si toho nechali líbit. Nemusíte být odstrkováni stranou, dokážete velké věci, jen se nesmíte nechat spolknout problémy. Nedostatek peněz vás teď netrápí. Daří se vám, brzy bude dokonce ještě lépe. Ovšem neusněte na vavřínech, může dojít ke zlomu.
Ryby narozené v únoru se mohou setkat s nějakou pomluvou. Nedělejte nic, o čem nejste stoprocentně přesvědčeni, že je to správné. Se zásadním rozhodnutím zatím počkejte. Nyní je vhodná doba, abyste udělali takovou malou vlastní zdravotní kontrolu. Ryby narozené od 1. do 10. 3. by si měly uvědomit, že důvěra mezi partnery je velmi důležitá. Co nechcete, aby partner dělal vám, nesmíte dělat ani vy jemu. Vaše hvězda krásně září. Máte vedle sebe báječného člověka. Také Ryby narozené po 10. 3. by teď měly všechny své kroky konzultovat s partnerem.
(ndro)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476970
DnesDnes161
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3311
Tento měsícTento měsíc8600

Partnerské weby

apartman banner