Billy Meier, vlastním jménem Eduard Albert Meier, se narodil v roce 1937 ve švýcarském Bülachu. Je zakladatelem FIGU neboli Svobodného zájmového společenství v oblasti hraničních a duchovních věd a ufologických studií. Je autorem více než tisíce  fotografií objektů UFO, které

vznikly většinou v 70. letech minulého století, a osmi osmimilimetrových filmů. Mimo to předložil zvukové nahrávky údajné mimozemské lodi a vzorky mimozemských kovů a krystalů. Má na to více než 120 zdokumentovaných svědků.

Odpůrci považují tyto  materiály a svědectví za podvrhy. Meier tvrdí, že se setkává s mimozemšťany a jako cíl svých kontaktů uvádí specifické učení, které označuje jako Učení pravdy, Učení ducha, Učení života a které do roku 2011 čítá  20 tisíc stran německy psaného textu. Do češtiny z toho byl přeložen zlomek.

Podle Meiera pocházejí mimozemšťané z hvězdokupy Plejaren, která se nachází v jiné dimenzi tohoto vesmíru, posunuté vůči té naší o zlomek vteřiny do budoucnosti. Jsou to humanoidní bytosti podobné lidem ze Země, avšak mnohem  vyspělejší.

Centrem celosvětových aktivit FIGU je Semjase-Silver-Star-Center ve Švýcarsku. Z tohoto Centra vychází tedy od roku 1975 celosvětová  osvětová činnost FIGU, která se podílí na vydávání a rozšiřování Meierových materiálů. Billy Meier vydal přes čtyřicet knih, které pojednávají například o Tvoření (Die Schoepfung),Učení ducha, původu Univerza, historii Země, vědě, astronomii, spiritualitě, reinkarnaci, genetických manipulacích, pozemských náboženstvích, lidské evoluci, meziplanetárních kosmických letech, galaktické federaci, původu mimozemšťanů a jejich návštěvách na Zemi. Zabývá se ale i otázkou přelidnění, ničení životního prostředí, kamuflážemi ze stran vlád, úřadů, armády atd.

(kýr)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2432342
DnesDnes65
VčeraVčera866
Tento týdenTento týden2460
Tento měsícTento měsíc2460

Partnerské weby

apartman banner