Také Češi a Slováci se mohou zúčastnit průzkumu, který se týká kontaktů s mimozemskými civilizacemi. Tento průzkum organizuje americká nadace FREE. Nadace byla založená zesnulým americkým astronautem a ufologem Edgarem Mitchellem, kterého

mnozí určitě znají jako přímého účastníka mise na Měsíc „Apollo 14“.

Nadaci dále spoluzakládali doktor Rudy Schild (bývalý profesor astrofyziky na Harvardu), vědkyně, ufoložka a expertka na kontakty s mimozemskými civilizacemi Mary Rodwell a advokát Rey Hernandez, který zažil první kontakt s mimozemskými civilizacemi v roce 2012. Členem týmu je i Bob Davis, bývalý profesor neurologie, jenž nedávno vydal knihu o zážitcích blízko smrti a o posmrtném životě.

Nadace FREE byla založena s cílem ulehčit výzkum „kontaktních zkušeností anebo kontaktů s mimozemskými inteligentními bytostmi“ (ET kontakty) spojených s UFO a jiných paranormálních aktivit postavených na pevných vědeckých základech.

Výzkumný výbor FREE je složen z vědců, akademiků, profesionálů z oboru psychologie, investigativních novinářů a zkušených lidí, kteří za sebou mají  zážitky s UFO. Každý člen (výboru) FREE, který s organizací spolupracuje, přispěl značným způsobem k probíhající celosvětové diskuzi na téma UFO či  paranormální jevy.

Anonymita je zaručena

Cílem průzkumu je shromáždit základní informace od jednotlivců, kteří nějakým způsobem zažili kontakt s UFO anebo mimozemskou civilizací, respektive mají pocit, že s mimozemskými civilizacemi nějakým způsobem komunikují. Průzkum se uskuteční ve slovenštině a všechny informace o tom, jak se jej zúčastnit, zájemci najdou na internetu na stránce - www.juliasellers.sk.

„S nadací FREE spolupracuji a je mi velkou ctí, že průzkum zaměřený na mimozemské civilizace mohu představit slovenským a českým zájemcům,“ říká Julia Sellers a dodává: „Jedním z hlavních cílů průzkumu je chránit anonymitu. Jména účastníků nebudou zveřejněna a ani žádné jiné osobní identifikační údaje nesmí být poskytnuty bez výslovného písemného souhlasu dotyčné osoby. Průzkum bude dostupný od ledna 2017.“

(luv)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505515
DnesDnes574
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3767
Tento měsícTento měsíc16861

Partnerské weby

apartman banner