Je pravdou, že mnohá pozorování UFO lze vysvětlit přírodními úkazy, vojenskými manévry a v některých případech užíváním drog nebo duševní nestabilitou některých lidí, přesto existuje malé procento, které nelze vysvětlit výše uvedenými

okolnostmi. A toto malé procento činí tyto jevy důležitými a neměly by být ignorovány proto, že jsou často hlášeny kolem vojenských základen a letišť. Tím se de facto stávají otázkou národní bezpečnosti a bezpečnosti leteckého provozu.

Je tedy nepopiratelným faktem, že existují případy neidentifikovatelných objektů na naší obloze. Neoficiální výzkum se v této věci uskutečnil v USA, ve Velké Británii, Rusku, v Evropě, Číně, Jižní Americe a mnoha dalších zemích.

V posledních deseti letech mnohé země odtajnily spisy o výzkumu UFO díky zákonu o svobodném přístupu k informacím (Fredoom of Information Act) a jsou veřejně dostupné. Zajímavý je obzvláště jeden dokument z Velké Británie. Uvádí se v něm, že Winston Churchill nařídil utajit informace o UFO po dobu neméně 50 let, aby se zabránilo masové panice a narušení náboženské víry. Tento dokument byl zveřejněn na zpravodajském serveru BBC v roce 2010.

Odtajněné dokumenty o UFO, navzdory zřejmým podvodům a falešným příběhům, dokazují, že UFO existuje. Otázkou tedy je, co je mimozemská civilizace operující nad naší planetou zač. A jaký je účel jejích „návštěv“.

(kýr)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505525
DnesDnes584
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3777
Tento měsícTento měsíc16871

Partnerské weby

apartman banner