Chtěl mi dát mobil znamení?

Velice ráda čtu příspěvky spisovatele Ladislava Mušky. Jeho „Okénko“ mě vždycky pozitivně naladí. V čísle 31 mě zaujalo vyprávění o mobilech. Jsem už také žena „ve věku“ a s mobilem zažívám

neuvěřitelné věci. A to nevlastním nejnovější model. Moje vnučka mi má za zlé, že si nepořídím nějaký modernější, ale já ji ujišťuji, že na esemesky a volání mi ten můj stačí. Mnohokrát se mi stalo, že zazvonil a na displeji bylo číslo mé nejlepší přítelkyně. Zavolala jsem jí zpátky a ona mě ujistila, že to je omyl. Prý mi nevolala. Situace se opakovala tak často, že už jsem pak hovor od ní nepřijímala. Před půl rokem mi zavolala její dcera, že kamarádka zemřela. Bylo to znamení? Uvažuji nad tím, že mi mobil možná dával nějaký signál, že jí mám zavolat a popovídat si s ní.

Dívala jsem se nedávno na jeden diskuzní pořad. Tématem byly různé druhy závislosti a mezi nimi i ta, kterou trpí mnoho mladých lidí. Závislost na mobilech a počítačích. Jeden ze zpovídajících odborníků uvedl, že se, podle průzkumu, u mládeže snížila závislost na alkoholu a tabáku o desítky procent. To je samozřejmě dobře. Ovšem závislost na mobilech prý hrozivě roste.

Růžena C., jižní Čechy

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430796
DnesDnes245
VčeraVčera669
Tento týdenTento týden914
Tento měsícTento měsíc914

Partnerské weby

apartman banner