Nebojme se konfrontace Vepřů a Koňů

Přečetla jsem si někde, že v příštím roce bude rok Vepře (to samozřejmě vím a už 11 let na to netrpělivě čekám v naději, že bude líp, neboť jsem Vepř). A to jsem nevěděla, že Česká republika je ve znamení Koně. Autor se

dál rozepisuje o tom, že Vepř je příliš měkký a Koníkovi ustupuje, a tak se z Vepře pod vlivem Koně stává  takový mučedníček.

Jak už jsem se zmínila, jsem Vepř a přímo zemský, takže příští rok je můj a těším se na tu jízdu! Shodou okolností mám doma dva Koně, manžela a syna, a tak o vzájemných interakcích těchto znamení něco vím.

Občas to není legrace, ale většinou je to skvělá zábava.

Co je ale hlavní, je to, že autor nepochopil psychiku Vepře. Jak uvádějí různé prameny, Vepř je laskavý, vlídný, pečující, ustupující. Ale pozor, když se dostane ke zdi, mění se v divokou svini, před kterou v pralese uhne i tygr.

Jak mi ta kniha mluví z duše! Kolikrát jsem se v životě dostala ke zdi? No, párkrát to bylo. A vždy jsem předtím vydávala jasné a verbalizované signály: „Pozor, tady už dál nepůjdu.“ Jenomže neznalí to považovali za další měkké varování. Pak byli překvapeni, když to najednou bylo NE. A už nešlo posunout hranici ani o milimetr. A to za žádnou cenu.

Proto se nebojme konfrontace Vepřů a Koňů. Víte, jak snadno chcípne ten ušlechtilý Koník? Kdyby Napoleon z Ruska ujížděl na vepřících, byly by ztráty jeho Grande Armée mnohem nižší. Tam kde koník čeká, že se o něj někdo postará, dostane teplou stáj, čistou vodu a výživné krmení, tam se vepř postará o sebe i o ty druhé.

Příští rok se o sebe nemusí bát slušní a pracovití lidé. Možná ale nebude příznivý pro zkorumpovanou, vládnoucí, penězomilnou a sebestřednou elitu...

MUDr. Barbara K.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2581284
DnesDnes177
VčeraVčera801
Tento týdenTento týden177
Tento měsícTento měsíc11648

Partnerské weby

apartman banner