Emoce jako náš vnitřní radar

Každý člověk má hodnotu již jen tím, že existuje. Jde o přijetí sebe sama, přijetí toho, jaký doopravdy jsem. Každý by měl dokázat využít svého potenciálu. Signály ve formě emocí, které máme v určitých situacích, bychom ale neměli brát

na lehkou váhu. Pokud je budeme ignorovat, přijdou znovu a ve větší síle. Někdo si signálu všimne brzy, jiný potřebuje zažívat stresové situace, skutečné „zaseknutí“ v životě nebo pád, aby se zastavil a zamyslel nad tím, co dělá špatně. Pokud jdeme nesprávnou cestou, sžírají nás pocity viny, což přináší bolesti žaludku, cítíme chlad, jsme podrážděni, nemůžeme spát. Pokud jdeme správně, je nám hezky, teplo, cítíme radost a lásku, máme hodně silné pozitivní vibrace.

Tedy naše tělo, naše emoce nám ukazují cestu. Jen se otevřít a naplno vnímat, co nám chtějí říci.

Jana S.

 

Duše pejska se vrátila

Dlouhá léta odebírám Spirit. Pročítám ho celý, ale nejvíce mě zajímají články a tajemnu. Proto se chci podělit o příběh s trochu záhadným koncem. Dcera měla pejska, kterého vypiplala od štěňátka. Dožil se však bohužel pouhých pěti let. Dcera mu věnovala veškerý volný čas, a tak si dovedete představit, jaká rána to pro ni byla. Nemocného pejska musela nechat utratit, ale do poslední chvíle byla s ním. Truchlila po něm několik dní.

Asi po týdnu se šla projít do lesoparku. Najednou k ní přilétla štíhlá šedá holubice a několikrát jí zakroužila nad hlavou. Zvláštní je, že v onom lesoparku se nikdy žádní holubi nevyskytovali a nejsou tam ani dnes. Dcera mi říkala, že takovou zvláštní holubici nikdy neviděla. V tu chvíli jí prý blesklo hlavou, že je to duše jejího milovaného pejska, který se s ní v tomto převtělení přišel naposledy rozloučit. Opravdu to tak cítila a byla o tom na sto procent přesvědčená. Posléze jsem probrala tento zážitek s jednou velice uznávanou vědmou, a ta mi potvrdila, že se opravdu jednalo o duši pejska. A moje dcera má po tomto zážitku v srdci klid a mír, protože ví, že její drahý pejsek už běhá po nebeských pláních a hlavně už ho nic nebolí.

Marie L., Česká Lípa

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698796
DnesDnes124
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2314
Tento měsícTento měsíc13630

Partnerské weby

apartman banner