Paní Zdena V. z Lysé nad Labem se ptá: „Psali jste o měření aury. Co kromě její barvy zjistím, když si ji nechám proměřit?“

S dotazem jsme se obrátili na Hanku Rakušanovou z Liberce, která spolu s manželem auru proměřuje. Je to podle ní skvělá energetická diagnostika

člověka.

Hanka Rakušanová říká: „Člověk se toho dozví hodně o sobě. Často se mě pak klienti ptají na řešení problémů, chtějí radu, jak se zbavit bloků či disharmonie v těle nebo v životě. Lze to řešit pomocí manter, barev, éterických olejů či léčivých kamenů, ale v současné době nabízím i novinku - seminář Aurické konstelace. Může pomoci v podstatě každému, kdo se cítí nespokojený v jakékoliv oblasti svého života, případně prošel měřením aury a odhalil nedostatky. Základem je technika práce rodinných konstelací a integrace osobnosti. Vychází se z aura reportu, tedy z výsledků energetické diagnostiky.“

Co všechno podle Hany Rakušanové zahrnuje výsledná zpráva z měření aury?

ZÁKLADNÍ BARVU AURY - s ní je spojené téma přijetí či nepřijetí sama sebe. To se odráží hlavně v zaměstnání, v projevení svých talentů, v neschopnosti najít své životní poslání. Stává se, že vystudujeme úplně jinou školu, než jsme si přáli. Rodiče nám třeba bránili, nebo jsme neměli dost odvahy, sebedůvěry. Jenže pak nás práce tolik nebaví, nejde nám, jak bychom potřebovali nebo chtěli atd. Také se můžeme snažit komusi vyrovnat, například staršímu sourozenci, a tím nerespektujeme svoji cestu. Zjistíme-li zde problém, lze se pak podívat na to, čím si bráníme být sami sebou.

VELIKOST AURY - hovoří o radosti a naplněnosti v našem životě. Příčinou nenaplněnosti mohou být  drobné, ale neřešené situace, které časem narůstají v sílící pocit nespokojenosti. Zároveň se zde často objevují témata úmrtí v rodině, těžké osudy a naše zábrany žít šťastně, když ONI (naši příbuzní) nemohli.

STAV NAPLNĚNOSTI JEDNOTLIVÝCH ČAKER - když je nízký, projeví se to nemocemi v jednotlivých oblastech blokovaných čaker. Každou čakru lze propojit s různými tématy, jako jsou například naše "kořeny", vůle přežít, zastat se sebe, být pro sebe důležitý, být teď a tady, projevovat se v sexualitě i tvořivosti, vědět kdo jsem, dovolit si být jedinečný a jiný, mít se rád, komunikovat se sebou i s ostatními bez obviňování, vyjadřovat svoje pocity, vnímat intuici i přijímat vnuknutí, nápady, myšlenky, hudbu, obrazy… Za každým blokem v čakrách lze najít jeho původ.

Nezřídka se objevuje v rodině, v níž jsme se narodili.

ROVNOVÁHU JIN - JANG - ukazuje, zda jsou v rovnováze naše mužská a ženská složka, aktivita a pasivita, cit a síla, srdce a rozum, zda dokážeme vyváženě brát a přijímat.

GRAF MYSLI - TĚLA - DUŠE - mysl, tělo a duše jsou  tři základní pilíře, které nás drží v celistvosti a tím i v dospělosti. V období prenatalu (DUŠE) si ještě pamatujeme, proč na planetu Zemi jdeme, co je naší dharmou - posláním. V období dětství (TĚLO) potřebujeme zažít péči, lásku, bezpečí. V období dospívání (MYSL) se potřebujeme názorově oddělit od rodiny původu a naučit se rovnocenně říkat ANO i NE. Ukazuje se, že pokud některé zmiňované období neprožijeme plnohodnotně, nastanou v něm silné emocionální situace, které nezpracujeme, odrazí se to právě v nerovnováze tohoto grafu a v naší neschopnosti dospět. A fyzický věk v tom roli absolutně nehraje.

GRAF EMOCÍ - vykazuje případné potlačení emocí. Hledáme-li příčinu, objevujeme většinou přísné, někdy až despotické rodiče. Jako malé děti potřebujeme být milovaní a přijímaní. Pokud ale naše emoce nejsou rodiči a okolím akceptované, nebo jsme dokonce za ně trestáni, začneme je potlačovat, abychom v daných podmínkách žili co nejlépe. Potlačování v nás však zůstává jako podvědomé nastavení spontánnosti emocí, aniž si toho jsme vědomi. 

GRAF STRESOVOSTI - napětí. Zde se objevuje často neschopnost přijmout věci, lidi, události tak, jak byly, nebo jsou. To v nás pak vyvolává sílící napětí a neschopnost se uvolnit, například i hluboce nadechnout.

(zem)

Kontakt: tel. 774 232 232

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476743
DnesDnes683
VčeraVčera649
Tento týdenTento týden3084
Tento měsícTento měsíc8373

Partnerské weby

apartman banner