Mars, planeta aktivity, má nyní zpětný chod do 30. 6. 2016. Vstoupil 27. 5. 2016 opět do znamení Štíra, kde bude působit až do 2. 8. 2016, než se zase přesune do znamení Střelce.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah  říká: „Mars nás vrací k dořešení situací, jež jsme

řešili v době od 4. 1. do 6. 3. 2016. Tedy co jste řešili v zimě vrací se vám do života k dořešení v období od 25. 5. do 2. 8. 2016.“

Beran

V tomto období probíhá aktivní transformace duše. Mars otevírá aktivitu v tématech finance, sex, okultismus a napojení na smrt či ostatní duchovní směry. V této době  se řeší majetkové záležitosti, které sdílíte společně s další osobou či institucí, ale také aktivita kolem úřadů či úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.  Období, ve kterém se aktivně věnujete financím z cizích zdrojů. Ideální pro jakékoli investice, nákup nebo prodej.

Býk

V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Mars aktivoval vztahy na všech úrovních - smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat  lidem kolem sebe. Toto období je výborné k návštěvám přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Tento tranzit zvyšuje vaší aktivitu v  komunikaci, mluveném nebo psaném slovu. Budete pociťovat zvýšenou chuť sdělovat své názory a projevovat se. Můžete publikovat, přednášet nebo vést úspěšné obchodní jednání, dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti.

Blíženci

Mars vás bude tlačit, aby práce či činnost, kterou děláte, byla ve prospěch druhých. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování nové spolupráce, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Budete se snažit být v pracovní činnosti  efektivní. Měli byste se věnovat tématům zdraví a zdravé výživy. Pocítíte chuť aktivněji organizovat nebo se zasadit  o změny v práci. Budete  hledat nejlepší cesty pro zvládnutí pracovních povinností.

Rak

Mars aktivoval dům dětí, partnerů a tvorby. Díky jeho vlivu máte chuť něco vytvářet, prezentovat, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby nebo plození. Pod vlivem Marsu má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale i cest, cestování, nasměrování na novou životní cestu. Toto je období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Může dojít k seznámení s důležitou osobou, může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Pocítíte zvýšenou aktivitu v cestování. Pracovně se vám bude dařit.

Lev

Tento tranzit vás bude tlačit do aktivity souvisejí se soukromím. Budete více řešit ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá vaše aktivita bude zaměřena na domov. Také můžete  podnikat kroky pro zabezpečení rodiny. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete  řešit vše pro zvýšení vaší životní stability, situace související s bydlením a obydlím. Veškerá činnost se týká domova, kořenů a pevného zázemí. Domovem pro duši je tělo, proto můžete pocítit touhu pro něj udělat něco pozitivního nebo řešit nemoci.

Panna

Tento tranzit působí na oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. V tomto období se mohou posílit veškeré vztahy. Budete se aktivně věnovat  lidem kolem sebe. Období je výborné  na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Tento tranzit zvyšuje aktivitu v komunikaci v mluveném i psaném slově. Budete pociťovat zvýšenou chuť sdělovat své názory a projevovat se. Můžete publikovat, přednášet nebo vést úspěšné obchodní jednání. Lze cestovat, zejména za vzděláním, kvůli práci.

Váhy

Tranzit planety Mars působí v oblasti peněz, majetku a hodnot. V této době se budete ve zvýšené míře věnovat  financím, ale také  sami sobě. Začnete si uvědomovat svou vlastní hodnotu. Aktivně se budete zabývat majetkem. Můžeme cosi výhodně prodat nebo koupit. Finance jsou zaktivované a jelikož jsou oběživem, budou v této době obíhat. Peníze tak bude přijímat i odevzdávat.

Štír

Působení Marsu ve vlastním znamení vám dodá mnoho energie. Zaměříte se na sebe, na své sebeprosazení. Nebudete vědět, kam dřív skočit. Práce a zase práce. Mars vás nenechá odpočinout. Přichází zlepšení kondice a zdravotního stavu. Budete se cítit silnější, schopnější a odhodlanější. Díky Marsu, planetě aktivity, zvládnete překonávat různé  překážky spojené s vaším egem. Pozor však na horlivost a plýtvání energií. Přichází výzva, kterou byste měli přijmout. Využijte plně  sílu a energii  Marsu ve svůj prospěch.

Střelci

Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování. Ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Vaše aktivita se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Zde se aktivují minulé životy. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti.

Kozoroh

Mars vám přináší aktivní pomoc od druhých, od těch, kteří jsou v postavení ji poskytovat k dosahování vašich cílů. Díky podpoře přátel, společníků, se dopracujete k cíli. Budete toužit po uznání, podpora okolí pro vás bude důležitá. Využijte konexe a známosti pro své projekty. Také vám přijde do života důležitá osoba pro vaší budoucnost.

Vodnář

Při přechodu planety Mars se aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění vaší práce a možný postup v kariéře. Pocítíte  ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší se vaše prestiž. Období je velmi  příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce. Veškeré změny v pracovní oblasti jsou ku prospěchu.

Ryby

V tuto dobu se Mars, planeta aktivity, pohybuje tématy souvisejícími s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, soudy a úředními záležitostmi. Aktivita se může projevit i v souvislosti s cizinou, cestami do zahraničí,  rozšiřováním obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a  školen. Také se aktivují úřady nebo soudní a úřední jednání. V průběhu tohoto období přichází tzv. duchovní rozkvět. Touha se rozvíjet po duchovní stránce. Je zaktivovaná forma spojená s filozofováním, církví a náboženstvím nebo ezoterikou a uměním.

Kontakt: www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451291
DnesDnes388
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3322
Tento měsícTento měsíc2237

Partnerské weby

apartman banner