Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Jste vnímaví, dokážete používat intuici. Vaši průvodci vás podpoří také v tom, abyste si více věřili a dali na své nitro. Nemůže vás pak nic překvapit. Nebojte se ukázat hlavně sobě, jak skvělí jste, co všechno dokážete. Následně ohromíte okolí, což ale tak

důležité není.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Máte spoustu energie, dokážete být dostatečně pohotoví. Využijte právě těchto prvků k vašim následným krokům. Času na odpočinek nyní moc není, využijte svůj potenciál k mnoha aktivitám. Jste schopni se rychle adaptovat, orientovat v každé situaci, která přijde.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Budete muset sice čelit nepříteli, ale vesmír stojí při vás. Dá vám přesně ty zbraně, které potřebujete. Boj pak bude snadný, není čeho se obávat. Pokuste se nejdříve o rozumnou domluvu, pokud nezabere, buďte klidně tvrdší. Občas je potřeba se účinně bránit.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Můžete si dovolit být divocí a nespoutaní, ale buďte také spravedliví. Pusťte se do všeho, co chcete, co vás láká, nemyslete při tom ale jen na sebe. Kolem vás je spousta těch, kteří rádi kousek vaší krásné energie přijmou. Později vám ji vrátí, až se vám jí nebude dostávat.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Probudí se ve vás trochu temnější stránka. Mohla by zapříčinit spoustu zbytečných problémů, nadělat vám nějaké nepřátele. Potlačte nízké emoce, snažte se být vstřícní. Když už si nebudete umět pomoci, odeberte se do ústraní a dejte průchod emocím. Ale buďte sami.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Dejte více na své instinkty a smysly vůbec. Jste dostatečně vybaveni, průvodci vám ve všem pomohou. Není nic, co by vás zaskočilo, nikdo, kdo by vás mohl porazit. Pokud toto vše zkombinujete s pokorou, máte vlastně vyhráno a dostanete se o pořádný kus dál.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Budíte respekt, lidem kolem vás můžete dokonce trochu nahánět strach. Kroťte proto své vášně. Není důvod být za toho zlého. Probuďte i svou dobrou stránku, použijte klidně obojí, ale snažte se najít rovnováhu. Uklidníte okolí, setkáte se s podstatně vstřícnějším jednáním.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Toužíte-li po klidu, dopřejte si ho. Věnujte se koníčkům, jezděte poznávat, choďte na procházky. Nezapomínejte přitom na své blízké. Myslete také na své srdce, co vám říká, kam vás směřuje. Dostanete se do klidu a radostného rozpoložení, které vám dlouho vydrží.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Nemusíte být nutně velcí, abyste dokázali velké věci. Vaše sebevědomí potřebuje trochu povzbudit, vyzkoušejte si své dovednosti zprvu na maličkostech. Najednou zjistíte, že umíte spoustu věcí, o kterých jste ani netušili. Najdete sami sebe a poznáte nové dimenze.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Zamyslete se nad svými starostmi, čím vším se zabýváte. Možná vám dojde, že na sobě máte spoustu břemen, která vám nepatří. Zbavte se jich, není důvod je dále vláčet. Výsledkem bude jasné myšlení, vztyčená hlava a podstatně lehčí, až rozjařeně taneční, krok.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Srovnejte si myšlenky, hledejte klid. Vytvořte kolem sebe bublinu, do které vetřelce nepustíte. Jen to nepřehánějte, neuzavírejte se před světem. Potřebujete občas vyčistit nejen hlavu, ale zároveň si dopřát to, co je jen vaše, do čeho vám nikdo nemluví.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

K boji není občas vůbec nutné hned tasit zbraně, odzbrojit protivníka lze i krásným úsměvem, vtipnou poznámkou ve chvíli, kdy ji nečeká. Volte tedy spíše tyto zbraně. Nejen, že ihned uklidníte jakkoli napjatou situaci, ale rychleji pak najdete řešení všech střetů.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470630
DnesDnes465
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden1045
Tento měsícTento měsíc2260

Partnerské weby

apartman banner