HOROSKOP NA SOBOTU 5. KVĚTNA

BERAN: Nevyhýbejte se společnosti. Dozvíte se, že i přátelé řeší různé problémy. Vaše sdílnost jim bude oporou. Díky vám se nad starosti povznesou.

BÝK: Soucit s trpícími je vám vlastní. Okolí o tom ví, a tak vás někdo blízký požádá o

radu. Dobře naslouchejte a pomozte v mu najít jádro problému.

BLÍŽENCI: Potřebujete doplnit energii. Jděte ven, kochejte se krásou stromů, objímejte jejich kmeny a dívejte se do nebe. Přijímejte dary přírody.

RAK: Vyrazte na výlet a nechte na sebe působit krásu. Čerpejte sílu z úchvatných zázraků neopakovatelných květů a travin. Projděte se bosí a vnímejte každé stéblo.

LEV: Otužujte své tělo, zapracujte na své kondici. Ideální je k tomu výlet do přírody, na zajímavá místa, dobrodružné cesty. heart Na úsměv odpovězte úsměvem.

PANNA: Mělo by se vám mimořádně dařit. Naplánujte si příjemné aktivity, hlavně pusťte starosti a povinnosti z hlavy. heart Nebojte se kompromisů, posílí vás.

VÁHY: Ignorujte situace, které by vás stály peníze. Stůjte oběma nohama na zemi, snažte se být v tomto období skromnější.

ŠTÍR: Jestliže máte na víkend zajímavé plány, nenechávejte si je pro sebe. heart Je čas vysvětlit si nějaké nedorozumění.

STŘELEC: Měli byste více spoléhat na svůj vlastní úsudek. Zamyslete se, zda nejste příliš ovlivněni tím, co říkají jiní. Třeba totiž nemají pravdu.

KOZOROŽEC: Přemýšlejte nad tím, co děláte nejen pro sebe, ale také pro druhé. Jste si jisti, že nejste zaměřeni jen na hmotné statky a na kariéru?

VODNÁŘ: Vyrazíte-li do společnosti, můžete prožít zajímavý večer. Nenechte se však balamutit a šidit, dávejte si pozor na neserióznost.

RYBY: Pohodový čas? Ten strávíte v kruhu rodiny či přátel. heart Máte volné pole působnosti, tedy se nebojte klidně trochu improvizovat.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 6. KVĚTNA

BERAN: Pravděpodobně se vám ozve někdo, koho jste dlouho neslyšeli. Zavede vás to k příjemným vzpomínkám. Ve starých fotkách prožijete některé příběhy znovu.

BÝK: Váš anděl strážný dnes bude mít plné ruce práce. Nepřetěžujte ho. Buďte na sebe opatrní, zvláště si dejte pozor na nebezpečí úrazu.

BLÍŽENCI: Radost vám udělá malá proměna bytu. Posuňte křeslo, stojací lampu nebo gauč a pusťte do bytu slunce. heart Kouzlo tkví v maličkostech.

RAK: Strávíte příjemný den v kruhu svých blízkých. Rodina pro vás znamená hodně, a tak není divu, že to budete právě vy, kdo rodinné setkání uspořádá.

LEV: Měli byste si častěji připomínat, že život není jen o práci a povinnostech. Soustřeďte se více na jeho příjemné stránky a obklopujte se veselými lidmi.

PANNA: V jedné záležitosti vsaďte na svůj instinkt. Rozhodně se nemůžete splést. heart Někdy je lepší mít pusu na zámek a myslet si svoje.

VÁHY: Může vás potkat menší zdravotní indispozice. Problémy s trávením by mohly souviset s přemírou povinností a starostí.

ŠTÍR: Výborná nálada, skvělá psychická i fyzická kondice jsou předpokladem pro to, abyste neseděli doma, ale vydali se do světa za zábavou a poznáním.

STŘELEC: Udělejte něco pro druhé, uděláte tím dobře hlavně sami sobě. Budete se cítit nejen skvěle, ale později tento skutek velmi oceníte.

KOZOROŽEC: Věnujte se tomu, co máte rádi, hlavně ale odpočívejte, a to i v případě, že se od vás žádá práce. Potřebujete načerpat energii.

VODNÁŘ: Rozhovorům o finančních záležitostech se raději vyhýbejte, mohly by vést ke slovním potyčkám. heart V lásce se blýská na lepší časy.

RYBY: heart Věnujte pozornost a péči svému partnerovi, spřádejte plány pro čas budoucí. Můžete si například naplánovat společnou dovolenou.

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449708
DnesDnes123
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1739
Tento měsícTento měsíc654

Partnerské weby

apartman banner