BERAN: heart Partner vám bude vděčný za projev přízně. Stačí letmé pohlazení nebo pochvala a vykouzlíte na jeho tváři úsměv. Nebojte se projevit city.

BÝK: Může na vás dolehnout únava.Doplňte vitamíny zeleninovým salátem a dnešek

  věnujte relaxaci. Položte se, zavřete oči a vnímejte svůj dech.

BLÍŽENCI: Malátnost, která vás dnes postihne, může souviset s přepracováním. Nepřehánějte to s nasazením, zvolněte. Zapomeňte na slovo "hned".

RAK: Finanční zisky jsou na obzoru. Možná v hlavě delší dobu nosíte nápad, který můžete zhodnotit. Nebojte se jej přednést, nabídnout jeho realizací.

LEV: Dnes můžete naplno využít svou výbornou výřečnost, smysl pro diplomacii. A to jak v profesním životě, tak v soukromí.

PANNA: Nevymýšlejte žádné pseudo-choroby. Přiznejte si, že se vám do ničeho nechce a jen schováváte za indispozici lenost. heart Neutrální den.

VÁHY: S intrikami a pomluvami neztrácejte čas. heart V osobním životě máte dostatek opory na zvládnutí potíží. Na svůj protějšek se můžete spolehnout.

ŠTÍR: Vaše ostrá slova by mohla někoho zranit. S kritikou zacházejte jako se vzácným kořením. heart Lásku pro sebe musíte objevit. Možná, že je někde hodně blízko.

STŘELEC: heart Jestli se vám zdá, že vám partnerství nedává to, co chcete, zamyslete se, zda do něj dáváte tolik, kolik je potřeba, kolik si zaslouží.

KOZOROŽEC: heart Pokud chcete, aby se váš milostný život pohnul dopředu, aby pookřál, nečekejte na to, co udělá váš protějšek. Buďte aktivnější.

VODNÁŘ: heart Zřejmě budete mít příležitost navázat novou známost. Nelze však začít nový perspektivní vztah, pokud jste neukončili ten předešlý.

RYBY: Ve sféře pracovní, obchodní či podnikatelské to může trochu zaskřípat. heart Klid a harmonii vám do duše vrátí partner, rodinné zázemí.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452141
DnesDnes48
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden48
Tento měsícTento měsíc3087

Partnerské weby

apartman banner