BERAN: Zážitky jsou vaším hnacím motorem. Vyberte cíl své cesty, vezměte fotoaparát, batoh a hurá ven.

BÝK: Dnes můžete předvést vaše kulinářské dovednosti. Pozvěte přátele, potěšíte je. Pochvala bude zasloužená. Nebuďte

skoupí na recept. heart Předveďte svou výjimečnost.

BLÍŽENCI: Využijte volný den k odpočinku. Povinnosti posledních dnůby se brzy mohly podepsat na vašem zdraví. Relaxujte, poslouchejte své tělo.

RAK: Sváteční den si užijete nejspíš někde v přírodě. heart Na romantickou strunu vám zahraje partner a mile vás překvapí svou vynalézavostí. Nechte se hýčkat.

LEV: Využijte chvíle volna k tomu, abyste se rozmazlovali. Ale nebylo by škoda strávit sváteční den jen v posteli, nicneděláním? heart Náhodné flirty nejsou nic pro vás.

PANNA: Ať zvolíte oddech na gauči nebo si vyrazíte s rodinou či partnerem za zajímavými prožitky, den volna vám zcela jistě přijde vhod.

VÁHY: Nenechte se rozptylovat něčím, co považujete za nepodstatné. Máte-li před sebou důležitý cíl, snažte se ho do puntíku splnit.

ŠTÍR: heart Hvězdy vám nadělují osudové setkání. Nezadaní jedinci mají šanci potkat sympatický protějšek. Může se z toho vyklubat víc než přátelství.

STŘELEC: Pokud se dnes něco nepovede, je to jasné znamení, že byste měli změnit přístup. Ostatně, tento den může být plný překvapení.

KOZOROŽEC: Zamyslete se nad tím, co vlastně chcete. Udělejte si v životě trochu pořádek, ale hlavně - srovnejte si priority. heart Zvyšují se vaše šance na romantické rande.

VODNÁŘ: Ať jste zaměstnaní nebo podnikáte, aktivujte svou pozornost a začněte plánovat. Nic neponechávejte na náhodě. Určité situace můžete využít ve svůj prospěch.

RYBY: Není vhodný čas na rázná rozhodnutí ani kroky vpřed. Spíše navazujte kontakty, hledejte, kdo vás podpoří. heart Kdosi získá vaše sympatie.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455672
DnesDnes251
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3579
Tento měsícTento měsíc6618

Partnerské weby

apartman banner