BERAN: Pokud vás dnes někdo pochválí, bude to zasloužené. Užívejte si chvíle na výsluní. Nezapomeňte si ale zachovat skromnost.

BÝK: Někdo vám možná složí poklonu, která obzvlášť potěší. Není divu, máte šarm, zdravé

sebevědomí. Pečujte o sebe i nadále. Vyplatí se to.

BLÍŽENCI: Dnes si dávejte pozor na své věci. Telefon nebo doklady můžete bezmyšlenkovitě odložit a zapomenout, kde jste je nechali. Soustřeďte se.

RAK: Padne na vás únava a vy si budete muset přiznat, že nejste nezničitelní. Zmírněte pracovní tempo, dobře si rozvrhněte práci. Nezapomínejte odpočívat.

LEV: Co jste si naplánovali, to vám nejspíš vyjde. Za předpokladu, že budete důslední. heart Budoucnost je pro vás důležitá, udělejte si jasno.

PANNA: Sny jsou od toho, aby se plnily. Překročte svou skromnost a trochu si dopřávejte. heart Na milostném nebi je zataženo. Mrak se ale rychle rozplyne.

VÁHY: Skončete s přešlapováním na místě. Je čas učinit konkrétní rozhodnutí a vykročit vpřed. heart Na milostném nebi to může zabouřit.

ŠTÍR: Za každou cenu se snažte vyhnout konfliktům. heart Nebojte se přijmout pomoc nebo radu, když jde o lásku.

STŘELEC: Bude-li se vám zdát tento den mírně šedivý, uvědomte si, že záleží na přístupu. Mnohé události totiž ovlivňujete svými emocemi.

KOZOROŽEC: Štěstí je vždy o stavu mysli. Co vám navodí pocit radosti, je otázka druhá. Položte si tedy otázku, zda probíhající události nemůžete nějak ovlivnit.

VODNÁŘ: S rozhodnutím v důležitých otázkách, které se týkají financí či obchodních jednání, již déle nemusíte otálet. Aspekty vybízejí k akci.

RYBY: Fyzických sil budete mít dost, přesto dnes spíše vyčkávejte. Vše půjde tak nějak ztuha a mohou se projevit i jakési podvodné snahy.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472674
DnesDnes79
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3089
Tento měsícTento měsíc4304

Partnerské weby

apartman banner